انتقال احتمالی مسی به PSG و تعیین آینده رونالدو!

احتمالاً انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن به معنای ماندن کریستیانو رونالدو در یوونتوس خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، دو شب پیش باشگاه بارسلونا در خبری شوکه کننده و غیرمنتظره اعلام کرد که کار لیونل مسی در این تیم به پایان رسیده و آنها قادر نیستند که قرارداد فوق ستاره آرژانتینی را تمدید کنند. در واقع این بدان معنا خواهد بود که مسی فصل آینده برای اولین بار با پیراهنی به جز بارسلونا بر تن میدان خواهد رفت.

اما تصور می‌شد که در صورت علاقه کریستیانو رونالدو به جدایی از یوونتوس، PSG تنها باشگاهی باشد که بتواند این فوق ستاره پرتغالی را به خدمت بگیرد اما به نظر می رسد که ناصر الخلیفی، رئیس متمول پاری سن ژرمن حالا تمام تمرکز خود را روی جذب لیونل مسی قرار داده که جدایی‌اش از بارسا قطعی شده است.

در همین راستا توتواسپورت گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که با توجه به پیوستن احتمالی لیونل مسی به پاری سن ژرمن حالا احتمال جدایی رونالدو از بیانکونری بسیار کم شده است. این در حالی است که تا پیش از این شایعات زیادی وجود داشت مبنی بر این که رونالدو قصد دارد از یوونتوس جدا شود اما همانطور که گفته شد به نظر می‌رسد باید فصل آینده نیز این بازیکن را در لباس بانوی پیر مشاهده کرد.

تگ ها


لیونل مسی کریستیانو رونالدو نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان یوونتوس بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال