انتقال بزرگ در راه است؛ راموس در یک قدمی PSG

سرخیو راموس، کاپیتان سابق رئال مادرید، هنوز درباره مقصد بعدی خود تصمیم نگرفته است و به جز PSG دو باشگاه دیگر هم خواهان امضای قرارداد با او هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای اخیر مذاکرات بین پاری سن ژرمن و سرخیو راموس برای رسیدن به توافق در حال انجام بوده و باشگاه پاریسی بر شدت تلاش خود برای جذب این مدافع کهنه‌کار افزوده است.

روزنامه اکیپ گزارش کرده است که رسیدن به توافق بین دو طرف دور از دسترس نیست و در حالی که این مذاکرات در مادرید در حال برگزاری است، موضوع اصلی مورد بحث مدت زمان قرارداد است.

پاری سن ژرمن در ابتدا به راموس قراردادی یک ساله پیشنهاد داده بود. با این وجود این مدافع بر موضع خود قاطعانه ایستاده است و می خواهد که قرارداد بعدی که امضا می کند برای دو فصل باشد. مخصوصا با توجه به اینکه طبق گزارش ها دو باشگاه دیگر هم هستند که برای امضای قراداد با راموس سخت در حال تلاشند.

طبق گزارش اکیپ دو طرف در این مرحله در حال مذاکره بر سر بستن قراردادی یک ساله به علاوه بند تمدید اختیاری برای یک سال دیگر هستند. صرف نظر از مدت زمان قرارداد از نظر مالی مشکلی وجود نخواهد داشت و هر دو طرف قبلاً بر سر مبلغ قرارداد توافق کرده اند. مخصوصا لئوناردو، مدیر ورزشی PSG، به شدت به جذب راموس علاقمند است و تمام تلاش خود را برای انتقال این مدافع کارکشته به پاریس خواهد کرد.

با وجود اصرار لئوناردو بر امضای قرارداد با راموس، اما مدیر ورزشی PSG پیشتر به این بازیکن گفته که به او تضمین حضور ثابت در ترکیب پاریسی ها را نمی دهد و او برای یافتن جای ثابت در قلب دفاع این تیم رقابت سختی با مارکینیوش و کیمپمبه در پیش خواهد داشت.

نیمه شب امشب قرارداد راموس با رئال مادرید به پایان می رسد و او بازیکن آزاد خواهد شد، هرچند که روزها پیش و در تاریخ ۱۷ ژوئن جدایی او از سپیدپوشان مادرید در مراسم خداحافظی رسمی که باشگاه رئال برای او برگزار کرد، رسمی شد. از آن زمان شایعات زیادی در مورد سرنوشت احتمالی کاپیتان سابق رئال وجود دارد، رازی که به زودی فاش خواهد شد و همه شواهد اشاره به  پاریس دارد.

تگ ها


پاری سن ژرمن سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال