۵ انتقال بزرگ که بازار تابستانی در انتظارشان است

بازار نقل و انتقالات تابستانه امسال تا تاریخ ۱۴ مهر ادامه خواهد داشت و دنیای فوتبال در انتظار چند بمب بزرگ نقل و انتقالاتی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه بازار نقل و انتقالات تابستانی امسال به دلیل شرایط استثنایی ناشی از بحران کرونا دیرتر از همیشه بسته خواهد شد و تیمها تا تاریخ ۱۴ مهر برای انتقال بازیکنان مد نظر خود زمان خواهند داشت دنیای فوتبال در انتظار چند بمب خبری در این بازه زمانی است. در این گزارش به برخی از مهمترین نقل و انتقال‌های بزرگی که دنیای فوتبال انتظارشان را می کشید می پردازیم.

لیونل مسی

کجا می‌رود؟ منچسترسیتی، پاری سن ژرمن، اینترمیلان، یوونتوس

داستان جدایی احتمالی لیونل مسی از بارسلونا بدون شک بزرگترین شوکی بود که امسال تابستان به دنیای فوتبال وارد شد. مسی با ارسال یک فکس به باشگاهی که تمام عمر فوتبالی اش را در آن سپری کرده بود گفت که رابطه شان به پایان رسیده است.

البته اختلاف بین دو طرف شدید است. مسی می‌گوید می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد باشگاه را ترک کند ولی بارسا می‌گوید هر تیمی خواهان او باشد باید ۷۰۰ میلیون یورو به بلوگرانا پرداخت کند. تا این لحظه احتمال انتقال ستاره آرژانتینی به منچسترسیتی بالا به نظر می‌رسد.

تیاگو آلاکانتارا

کجا می‌رود؟ لیورپول، آرسنال

فینال لیگ قهرمانان و فتح این جام ممکن است آخرین بازی تیاگو برای بایرن باشد و باشگاه آلمانی به صراحت از این احتمال صحبت کرده.

درحالیکه احتمال پیوستن او به یورگن کلوپ در لیورپول بیشتر به نظر می‌رسد اما نباید از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن تیاگو صرفنظر کرد. بایرن برای تیاگو ۲۵ میلیون یورو می خواهد ولی لیورپول و آرسنال این مبلغ را در شرایط فعلی زیاد می بینند.

کای هاورتز

کجا می‌رود؟ چلسی

به نظر می‌رسد چلسی سرانجام موفق شده خیالش را از بابت به خدمت گرفتن کای هاورتز از بایر لورکوزن راحت کند. ولی باید دید آیا تیم لندنی حاضر است مبلغ مد نظر لورکوزن یعنی ۱۰۰ میلیون یورو را برای این پدیده آلمانی پرداخت کند؟

فرانک لمپارد بیشترین اصرار را برای خرید هاورتز به مدیریت باشگاه چلسی داشته و در روزهای اخیر بعد از آنکه روزنامه بیلد اعلام کرد هاورتز در اولین جلسه تمرینی لورکوزن شرکت نکرده به نظر می‌رسد باید انتقال او به چلسی را قطعی بدانیم.

کالیدو کولیبالی

کجا می‌رود؟ منچسترسیتی

سیتی که فصل گذشته با لشگری از مدافعین مصدوم روبرو بود مصمم است کولیبالی را از ناپولی به خدمت بگیرد. کولیبالی در ناپل بسیار محبوب است و هواداران ناپولی راضی به از دست دادنش نیستند. اما با توجه به قدرت مالی سیتی و علاقه پپ به او بعید به نظر می‌رسد این انتقال انجام نشود.

آداما ترائوره

کجا می‌رود؟ لیورپول، منچسترسیتی، بارسلونا

ستاره اسپانیایی ولوز با درخشش در فصلی که گذشت تیم‌های زیادی را شیفته خود کرده. او به خصوص مورد توجه کلوپ و گواردیولا قرار گرفته و این دو به شدت خواهان حضورش در تیم شان هستند. قیمت مد نظر ترائوره از طرف باشگاه ولوز ۸۰ میلیون یورو اعلام شده.

بارسلونا هم علاقه زیادی به جذب او دارد و باید دید آیا کومان هم او را مهره ای مناسب برای تیمش می داند و برای خرید مهاجم اسپانیایی به مدیریت بارسا فشار می آورد؟

بیشتر بخوانید:

منچسترسیتی با مسی قرارداد دوساله امضا می‌کند

حضور لیونل مسی در لیگ آمریکا بی‌نظیر است

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان فوتبال