انتقال تمرینات مس از رفسنجان به تهران

تیم فوتبال مس رفسنجان یکی از تیم های تازه صعود کرده به رقابت‌های لیگ برتر است که مدیرانش اهداف بزرگی برای آینده این تیم در سر دارند....

به گزارش "ورزش سه"، مس رفسنجان تقریبا دو هفته پیش از پایان رقابت های لیگ یک صعودش را با کسب پیروزی یک بر صفر برابر فجرسپاسی شیراز مسجل کرد و در نهایت نیز با کسب ۶۷ امتیاز به مقام قهرمانی مسابقات دست یافت.


صعود مس که از منابع مالی خوبی برخوردار است و استادیومی ۱۲ هزار نفره را در حال ساخت دارد، خبر خوبی برای لیگ برتر فوتبال ایران به شمار می رود و سال آینده به رسم معمولی که در فوتبال ایران شاهدش هستیم، شاهد گلایه مربیان و بازیکنان این تیم به دلیل پرداخت نشدن مطالباتشان و همینطور نبودن امکانات مورد نیاز برای یک تیم فوتبال نخواهیم بود.


در جدیدترین تصمیمی که مدیران باشگاه پس از مشورت با کادر فنی تیم گرفته اند، قرار بر این شده که تمرینات این تیم برای فراهم بودن شرایط بهتر، به جای رفسنجان در تهران برگزار شود.


گفتنی است تیم هایی نظیر نفت مسجد سلیمان، گل گهر سیرجان و .. نیز علیرغم اینکه بازی هایشان در استادیوم های خانگی برگزار می شود، تمریناتشان را در تهران دنبال می کنند.

تگ ها


مس رفسنجان