انتقال تیاگو از گرت بیل برایم مهم تر است

استیون جرارد، اسطوره لیورپول از انتقال بازیکنان بزرگ به لیگ برتر استقبال کرده است....


به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر لیورپول موفق به جذب تیاگو، هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ شده و تاتنهام نیز بعد از هفت سال دوباره برای سال پیش رو گرت بیل را در اختیار خواهد شد. استیون جرارد، سرمربی گلاسکو به تمجید از هر دو بازیکن پرداخته و البته مدعی شد حضور تیاگو در لیورپول برای او مهم تر است.

استیون جرارد گفت: "من فکر می کنم انتقال گرت بیل یک اتفاق فوق العاده برای تاتنهام است. من فکر می کنم شما در مورد یک بازیکن در سطح کلاس جهانی صحبت می کنید، اما صادقانه بگویم من بیشتر از انتقال تیاگو به لیورپول هیجان زده هستم. این تیاگو بود که نظر من را به خود جلب کرد و طبیعتا من بیشتر به اتفاقات مربوط به باشگاه لیورپول توجه می کنم تا خریدهای تاتنهام.

اما رفتن گرت بیل به تاتنهام نیز اتفاقی بزرگ است. گرت بیل بازیکنی در سطح جهانی است و شما علاقمند نیسنید بازیکنانی از این دست روی نیمکت نشسته، ناامید باشند و بازی نکنند. ما می خواهیم نمایش های این بازیکنان را به صورت زنده و دوباره تماشا کنیم. من مطمئن هستم که گرت بیل ویژگی های زیادی را به لیگ برتر اضافه خواهد کرد. اما به هر حال ذهن من درگیر انتقال تیاگو به لیورپول است و از این بابت متاسفم."

تگ ها


گرت بیل تیاگو آلکانتارا استیون جرارد گلاسکو رنجرز بایرن مونیخ رئال مادرید