انتقال جنجالی؛ بمب سری آ در آستانه انفجار

به نظر می رسد دیگر باید انتقال جیجی دوناروما، دروازه بان ایتالیایی میلان به یوونتوس را قطعی بدانیم....

به گزارش "ورزش سه"، مدت هاست اخبار ضد و نقیضی در مورد آینده جینی دوناروما منتشر می شود و دیگر به نظر می رسد جدایی او از جمع بازیکنان روسونری قطعی شده باشد. نشریه توتواسپورت مدعی شد دروازه بان جوان میلان پس از پیروزی ۲-۰ برابر آتالانتا و قطعی شدن سهمیه لیگ قهرمانان برای روسونری، از هم تیمی های خود در رختکن خداحافظی کرده است.  مینو رایولا پیشنهاد روسونری برای پرداخت دستمزد هشت میلیون یورویی در سال راضی نبود و خواهان رقم ۱۰ میلیون یورو شده که مورد قبول سران میلان قرار نگرفته است.

خود مینو رایولا نیز خواستار کمیسیونی بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون یورو شده که این خواسته نیز رد شده است. منطق مدیران میلان این بود که دوناروما در آکادمی میلان رشد کرده و تبدیل به یک سنگربان طراز اول شده، اما پرداخت این رقم به منزله هیچ انگاشتن این سرمایه گذاری است. قرارداد دوناروما در تاریخ ۳۰ ژوئن به پایان می رسد و او از ماه ژانویه منعی برای توافق با تیم های دیگر نداشته است.

اما باشگاه یوونتوس مشکلی با پرداخت رقم مورد نظر دوناروما و رایولا نداشته و با آنها به توافق رسیده است. به نظر می رسد بی شک فصل بعد شاهد حضور این دروازه بان ۲۲ ساله در رختکن بیانکونری خواهیم بود و بی تردید مهم ترین انتقال تابستانی فوتبال ایتالیا بدین ترتیب رقم خواهد خورد.

تگ ها


آث میلان فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال