انتقال جک گریلیش به سیتی امروز نهایی می‌شود

دیلی میل گزارش کرده است که جک گریلیش امروز انتقال ۱۲۰ میلیون یورویی خود از استون ویلا به منچستر سیتی را نهایی خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جک گریلیش امروز انتقال ۱۲۰ میلیون یورویی خود به منچسترسیتی را تکمیل می کند.

کاپیتان استون ویلا قرار است امروز در منچستر قرارداد خود را امضا کرده و این انتقال رکوردشکن در لیگ برتر انگلیس را نهایی کند.

اسپورت میل در ماه مارس فاش کرد که سیتی برای جذب هافبک هیجان انگیز استون ویلا باز بیشترین شانس برخوردار است و آنها همچنان پیگیر جذب گریلیش هستند و مذاکرات خود را در مورد توافق بر سر رقم پیشنهادی هفته گذشته آغاز کرده و جمعه گذشته قرارداد ۱۲۰ میلیون یورویی را برای این بازیکن به استون ویلا پیشنهاد کردند.

جذب گریلیش گام بزرگی از سوی قهرمانان لیگ برتر است چرا که پپ گواردیولا به دنبال حفظ عنوان قهرمانی داخلی و جلو رفتن در چمپیونزلیگ و قهرمانی در معتبرترین تورنمنت باشگاهی اروپا است.

گریلیش روز دوشنبه پس از پایان تعطیلات خود به تمرینات استون ویلا بازگشت. هافبک ملی پوش استون ویلا تلاش کرد تا در رابطه با باشگاه دوران نوجوانی خود حرفه ای رفتار کند. او با یوهان لانگه، مدیر ورزشی ویلا، گفتگو کرد و تصمیمش برای قدم بعدی خود در مسیر حرفه ایش را  مشخص کرد.

ویلا نیز می خواهد تیمی مناسب برای رقابت با شش تیم بزرگ لیگ برتر بسازد و خرید لئون بیلی، وینگر بایر لورکوزن، را با مبلغ ۳۶ میلیون یورو به پایان رسانده است. آنها همچنین می خواهند جیمز وارد پروس از ساوتهمپتون، تامی آبراهام از چلسی، تاد کانتول از نورویچ سیتی و اکسل توانزبه مدافع منچستریونایتد را به این تیم اضافه کنند.

این تلاش ها برای بازسازی تیم نمی تواند برخی از هواداران ویلا را که به خاطر از دست دادن ستاره خود به شدت ناراحت هستند، راضی کند، اما باشگاه همچنان به برنامه های خود برای آینده اطمینان دارد.

گریلیش اکنون این شانس را دارد که در چمپیونزلیگ بازی کند و جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین هافبک های اروپایی مستحکم کند.

سیتی همچنان به دنبال جذب هم تیمی گریلیش در تیم ملی انگلیس، یعنی هری کین کاپیتان تاتنهام نیز هست، هرچند با وجود غیبت کین در تمرینات اسپرز این هفته، به نظر می رسد که این توافق چندان ساده نخواهد بود.

دنیل لوی، رییس تاتنهام، معتقد است که کاپیتان او باید بماند و برای تغییر نظر لوی بیش از ۱۸۰ میلیون یورو هزینه نیاز است.

تگ ها


تیم ملی انگلیس فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال