انتقال جیدون سانچو به یونایتد؛ یک قدم باقی مانده

روزنامه سان مدعی است منچستریونایتد به جذب جیدون سانچو پدیده انگلیسی بوروسیا دورتموند بسیار نزدیک شده و این انتقال به زودی رسمی خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه انگلیسی سان اعلام کرد منچستریونایتد به جذب جیدون سانچو ستاره انگلیسی ملی‌پوش بوروسیا دورتموند بسیار نزدیک شده و هر لحظه ممکن است خبر این انتقال رسمی شود. مبلغ انتقال سانچو از دورتموند به یونایتد ۱۱۰ میلیون یورو اعلام شده است.

با اینکه یونایتد این روزها نیروی تهاجمی فوق‌العاده‌ای پیدا کرده و در فاز تهاجمی ستاره‌هایی مثل مارکوس راشفورد، میسون گرین‌وود و آنتونی مارسیال دارد اما اوله گنار سولسشر سرمربی شیاطین سرخ به دنبال متنوع‌تر کردن گزینه‌های تهاجمی خود بوده و از مدتی پیش برای جذب جیدون سانچو به مدیریت باشگاه اصرار کرده است.

درحالیکه در فصل جاری بوروسیا دورتموند بعد از بایرن مونیخ در بوندس‌لیگا به قهرمانی رسید سانچو در این فصل ۱۷ گل برای زردپوشان به ثمر رساند و ۱۶ پاس گل داد.

از سوی دیگر سان می‌گوید درحالیکه سانچو در حال ورود به ترکیب یونایتد است یکی از ستاره‌های قدیمی این تیم جسی لینگارد به احتمال زیاد اولدترافورد را ترک کرده و راهی میلان خواهد شد. هر دو تیم شهر میلان یعنی آث میلان و اینتر خواهان جذب این هافبک ۲۷ساله هستند.

بیشتر بخوانید:

نگرانی لمپارد: VAR مدتی است به سود یونایتد بوده

سولسشر: هیچکس روی منچستر حساب نمی‌کرد

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال