انتقال حسینی در شرایط کنونی امکان پذیر نیست!

مدیرروابط عمومی باشگاه ترابزون اسپور ترکیه در رابطه با اقدام مسئولان باشگاه استقلال به ندادن پاسپورت حسینی گفت: اندیشه ای در میان مسئولان باشگاه وجود دارد که نمیخواهد او باشگاه را ترک کند ......

مدیرروابط عمومی باشگاه ترابزون اسپور ترکیه در رابطه با اقدام مسئولان باشگاه استقلال به ندادن پاسپورت حسینی گفت: اندیشه ای در میان مسئولان باشگاه وجود دارد که نمی‌خواهد او باشگاه را ترک کند.
انتقال مجید حسینی، مدافع تیم ملی استقلال به ترابزون اسپور این روزها مسئله وقت رسانه‌های ترکیه شده است. ماجرای تحویل ندادن پاستورت این مدافع جوان از سوی مسئولان باشگاه استقلال امروز در رسانه‌های ترکیه  نیز بازتاب داشت و برخی از این رسانه‌ها مدعی شده اند که فدراسیون فوتبال ترکیه نیز برای حل این مشکل وارد عمل شده است.
سایت «fotomac» ترکیه در این رابطه نوشت: توافقات نهایی برای انتقال مجید حسینی، مدافع 22 ساله به ترابزون اسپور انجام شده است ولی تنها مشکل کنونی عدم قبول مسئولان باشگاه استقلال برای این انتقال است. این در حالی است که حسینی در قراردادش بندی دارد که یک باشگاه خارجی می تواند با پرداخت 300 هزار یورو او را جذب کند. باشگاه استقلال با کمک فدراسیون ایران پاستورت حسینی را گرفته و اجازه رفتن به او به ترکیه را نمی دهد.
اوزکان سامر،مدیر روابط عمومی باشگاه ترابزون اسپور ترکیه در این رابطه گفت: انتقال حسینی در شرایط کنونی امکان پذیر نیست. البته این انتقال منتفی نشده است. اندیشه ای در میان مسئولان باشگاه وجود دارد که نمی خواهد او باشگاه را ترک کند. ما اکنون در وضعیت بهم ریخته ای قرار داریم.

 

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال