انتقال ستاره اسپانیایی به بارسا قطعی شد

به نظر می رسد که بارسلونا در آستانه توافق با منچستر سیتی برای به خدمت گرفتن فران تورس قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هدف اصلی بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی جذب فران تورس، مهاجم اسپانیایی، است که برای منچسترسیتی به میدان می‌رود. ژاوی هرناندز از زمان حضورش روی نیمکت بارسا خواهان جذب این بازیکن بوده و باشگاه نیز تصمیم گرفته که این درخواست مربی جدیدش را برآورده کند.

چند روز پیش مشخص شد که متئو المانی، مدیر فوتبال بارسا، به منچستر سفر کرده تا مذاکرات را پی گرفته و این انتقال را نهایی کند. پس از آن تایید شد که این باشگاه با تورس به توافق نهایی رسیده و حتی موفق شده رضایت پپ گواردیولا را نیز برای انجام این انتقال کسب کند. با این حال تنها مسئله ای که تاکنون باعث شده که این انتقال نهایی نشود اختلاف مالی دو طرف بوده است.

در ابتدا گفته شد که باشگاه منچسترسیتی برای فروش فران تورس چیزی حدود ۷۰ تا ۸۰ میلیون یورو می خواهد که پرداخت آن در شرایط اقتصادی کنونی برای بارسلونا بسیار دشوار به نظر می‌رسید. با این حال اکنون به نظر می‌رسد که سیتی تا حدودی از مواضع خود پایین آمده و گزارش‌ها حاکی از آن است که آنها با انتقال تورس به نوکمپ در ازای دریافت ۵۰ میلیون یورو موافقت کرده اند و احتمالا طی روزهای آینده جذب ستاره اسپانیایی توسط بارسلونا رنگ و بوی رسمی به خود خواهد گرفت.

تگ ها


فران تورس فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال