انتقال ستاره اینتر به بایرن مونیخ منتفی شد

پس از انتشار خبرهایی مبنی بر انتقال ایوان پریشیچ ستاره اینتر به بایرن مونیخ، مدیران این باشگاه با جذب وی مخالفت کردند...

مسئولان بایرن مونیخ با انتقال ستاره اینتر به این تیم مخالفت کردند.
به گزارش مدال، گرچه در ماه های اخیر به نظر می رسید جدایی ایوان پریشیچ در تابستان امسال از اینتر قطعی باشد، اما با ورود آنتونیو کونته سرمربی جدید اینتر شرایط وی نیز تغییر کرده و کونته امروز مدعی شد قصد دارد پریشیچ را در نقش جدیدش امتحان کند.
اما نشریه بیلد مدعی شد نام ایوان پریشیچ در لیست خرید بایرن مونیخ قرار داشته و نیکو کوواچ از مدیران این تیم خواسته زمینه انتقال او به بوندسلیگا را در تابستان فراهم کنند اما در نهایت این خواسته با مخالفت مواجه شده است.
کارل هاینس رومینیگه و حسن صالح حمیدزیچ، دو عنصر قدرتمند مدیریتی بایرن مونیخ در جلسه ای با نیکو کوواچ به وی گفتند ایوان پریشیچ بازیکنی در سطح بایرن نبوده و توانایی او برای بازی کردن در تیمی مانند بایرن مونیخ کافی نیست.
این در حالیست که بایرن مونیخ به شدت به دنبال خرید یک وینگر سطح اول در تابستان امسال است و نام گزینه هایی چون لروی سانه از سیتی و عثمان دمبله از بارسلونا در هفته های اخیر به کرات مطرح شده است. اما قیمت حداقل 100 میلیون یورویی این دو بازیکن شرایط آنها برای انتقال به مونیخ را دشوار ساخته و بعید است نه لروی سانه و نه عثمان دمبله هیچکدام راهی مونیخ شوند.

بیشتر بخوانید:

دیبالا کلید انتقال نیمار به یوونتوس

تگ ها


اینتر میلان بایرن مونیخ ایوان پریشیچ اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا بوندسلیگا سری آ ایتالیا Ivan Perišić بایرن مونیخ اینتر میلان سری آ Bundesliga فوتبال