انتقال ستاره رئال مادرید به اینتر قطعی شد

جانلوکا دی مارتزیو مدعی شد اشرف حکیمی با اینتر به توافق رسیده و در آستانه انتقال به این تیم قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد اشرف حکیمی در پایان فصل با دورتموند به اتمام می رسد و این بازیکن علاقه ای به ماندن در این تیم ندارد. از طرفی اشرف حکیمی می داند که با بازگشت به برنابئو شانس چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت نخواهد داشت و زین الدین زیدان اولویت اول خود را استفاده از دنی کارواخال در پست دفاع راست می داند.

اما امروز بسیاری از نشریه ها از احتمال انتقال اشرف حکیمی به اینتر خبر دادند و جانلو دی مارتزیو، خبرنگار مشهور ایتالیایی دقایقی قبل مدعی شد کار انتقال این بازیکن به اینتر قطعی شده و باشگاه ایتالیایی هم با خود اشرف حکیمی و هم با باشگاه رئال مادرید به توافق دست یافته است. رقم این قرارداد ۴۰ میلیون یورو به اضافه بندهای پاداش خواهد بود.

اشرف حکیمی عملکرد بسیار خوبی در پست وینگ بک دارد و با توجه به علاقه آنتونیو کونته به استفاده از سیستم سه دفاعه، می تواند در اینتر نیز دوران درخشان حضور در دورتموند را تکرار کند. در گذشته اخباری در مورد ابراز تمایل بایرن مونیخ نیز به خرید اشرف حکیمی شنیده شده بود.

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


اشرف حکیمی نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ اینتر میلان بروسیا دورتموند نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات اشرف حکیمی اینتر میلان بورسیا دورتموند رئال مادرید Bundesliga لالیگا سری آ فوتبال