انتقال ستاره سوئیسی لیورپول به لیون قطعی شد

ژردان شقیری دیگر چیزی تا پیوستن یه لیون فرانسه فاصله ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، ژردان شقیری فصل گذشته در ۲۲ بازی لیورپول و تنها در مجموع ۸۱۹ دقیقه به میدان رفت و جایی در افکار یورگن کلوپ نداشت. این وینگر سوئیسی ماه گذشته رسما اعلام کرد به دنبال جدایی از لیورپول و رفتن به تیم دیگری است. از سویا، ویارئال، لاتزیو و ناپولی به عنوان مشتریان شقیری نام برده می شد، اما به نظر می رسد احتمال انتقال او به لیگ فرانسه در حال نهایی شدن است.

ژردان شقیری در مورد جدایی خود گفته بود:« مساله اصلی در این مقطع از زندگی ورزشی من این است که بتوانم به طور منظم بازی کنم، اما در سه فصل گذشته شرایط اینگونه نبوده است. به همین دلیل اخیرا به مدیران لیورپول اعلام کردم که احساس می کنم برای یک چالش جدید آماده هستم. آنها درخواست من را پذیرفته و قول دادند پیشنهاداتی که برایم می رسد را به طور جدی بررسی کنند. مدیران لیورپول مانع جدایی من در فصل تابستان نخواهند شد.»

طبق ادعای گاردین، انتقال ژردان شقیری به باشگاه لیون نهایی شده و این بازیکن با قراردادی دوازده میلیون یورویی تا سال ۲۰۲۴ به این تیم فرانسوی خواهد پیوست.

شقیری با لیورپول قهرمانی در لیگ برتر، لیگ قهرمانان اروپا، سوپرکاپ اروپا و جام باشگاه‌ های جهان را تجربه کرد‌ه و موفق شده در شصت و سه بازی هشت گل بزند و ۹ پاس گل به ثبت برساند.

تگ ها


لیون نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ ژردان شقیری لیورپول