انتقال ستاره منچستریونایتد به اینتر منتفی می‌شود؟

ممکن است به دلیل مصدومیت آنتونی مارسیال، انتقال الکسیس سانچس به اینترمیلان منتفی شود...

به گزارش مدال، اگرچه هفته گذشته اخبار حاکی از آن بود که توافق بین اینتر و منچستریونایتد برای انتقال الکسیس سانچز به سن سیرو قطعی شده است، اما هنوز قرارداد رسمی منعقد نشده و طرفین بر سر دستمزد با یکدیگر به توافق نرسیده اند.

نشریه دیلی میل مدعی شد آنتونی مارسیال، مهاجم فرانسوی منچستریونایتد در جریان شکست ابتدای هفته شیاطین سرخ برابر کریستال پالاس دچار آسیب دیدگی شده و اگر قرار به دوری طولانی مدت او از میادین باشد، شاید یونایتد از فروش الکسیس سانچز به اینتر منصرف شده و از او طی هفته‌های آتی در ترکیب استفاده کند. یونایتد در تابستان امسال و بعد از فروش روملو لوکاکو بازیکن جایگزینی جذب نکرد و دوری آنتونی مارسیال باعث خالی شدن دست اوله گونار سولسشر از بازیکن در خط حمله خواهد شد. البته جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار مشهور ایتالیایی ساعتی قبل مدعی شد دلیل تاخیر در عقد قرارداد الکسیس سانچز با اینتر، مصدومیت آنتونی مارسیال نیست و طرفین هنوز بر سر دستمزد مهاجم شیلیایی به توافق نرسیده‌اند.

در واقع اینتر علاقه‌ای به پرداخت رقمی بیش از 5 میلیون پوند برای دستمزد سالانه سانچز ندارد و باقی این حقوق به عهده خود یونایتد خواهد بود، اما شیاطین سرخ نمی‌خواهند برای بازیکنی که در اختیار ندارند سالانه 7 میلیون یورو حقوق بدهند.

اخبار مرتبط:

انتقالی که می‌تواند اینتر را به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی تبدیل کند

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره شیلیایی نراتزوری الکسیس سانچز منچستر یونایتد اینتر میلان لیگ برتر سری آ فوتبال