انتقال ستاره هلندی به رئال مادرید منتفی شد

تلگراف مدعی شد که رئال مادرید دیگر علاقه ای به جذب دنی فن دایک از آژاکس ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دنی فن دبیک، پدیده هلندی و ملی‌پوش آژاکس که شایعات زیادی درباره انتقالش به رئال مادرید در تابستان جاری مطرح شده بود، در نهایت ماندنی شد. فن دبیک پیش از این تایید کرده بود که رئال درباره او با آژاکس تماس گرفته تا امکان انتقالش به مادرید را بررسی کند.


دلیل این اتفاق، مخالفت زین الدین زیدان عنوان شد. رئال با فن دبیک به توافق قطعی رسیده بود و تنها رضایت نهایی زیدان نیاز بود که او اعلام کرد یا پوگبا یا هیچ بازیکن دیگری. زیدان معتقد بود که فن دبیک تفاوت های زیادی با پوگبا دارد و اگر قرار به جذب نشدن او باشد، بهتر است فان دی بیک هم به رئال نیاید چون بازیکنانی با خصوصیات مشابه او در تیم دارد و ترجیح می دهد با همین بازیکنان به کار ادامه دهد. ادعای زیدان بی دلیل نبود چرا که در فصل جاری شاهد رشد خیره کننده فده والورده بوده ایم.


 
با وجود مخالفت زیدان باز هم طی ماه‌های گذشته صحبت های زیادی در رابطه با انتقال این ستاره هلندی به سانتیاگو برنابئو مطرح شده بود اما حالا تلگراف و مدعی شده که رئال مادرید دیگر هیچ علاقه‌ای به جذب فن دبیک ندارد و این بازیکن به طور قطع به جمع کهکشانی‌ها اضافه نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:
بارسا ۱ اسپانیول 0؛ پیروزی میلی‌متری آبی‌واناری‌ها در دربی کاتالونیا
کلوپ: نمی دانم فصل قبل چگونه ۹۷ امتیاز کسب کردیم
گواردیولا: هرگز بازیکنی شبیه به داوید سیلوا ندیده ام 

تگ ها


دنی فن دبیک نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات دانی وندبیک آژاکس رئال مادرید فوتبال