انتقال غیرممکن مهاجم منچستریونایتد به سویا

در اسپانیا می گویند که سویا هیچ شانسی برای جذب آنتونی مارسیال ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر شایعات زیادی در مورد احتمال پیوستن آنتونی مارسیال ستاره فرانسوی منچستر به سویا منتشر شده بود. دو روز پیش حتی کریستوبال سوریا منبع نزدیک به باشگاه سویا در ال چیرینگیتو ادعا کرد که توافق سویا و مارسیال نهایی شده اما امروز مارکا و موندودپورتیوو ادعایی دیگر را مطرح کردند.

مارسیال که در منچستر یه یک نیمکت نشین بدل شده، اخیرا به رالف رانگنیک مربی آلمانی اطلاع داده است که قصد جدایی در انتقالات زمستانی را دارد. او در ۱۰ بازی تنها ۳۰۰ دقیقه به میدان رفته و مذاکراتی مثبت هم با سویا داشت ولی شرایط باشگاه اسپانیایی به گونه ای است که شانس جذب این بازیکن را کاهش خواهد داد و شاید این انتقال غیرممکن هم باشد.

 سویا در ماه ژانویه دو مهاجم مراکشی خود یعنی النصیری و منیر الحدادی را به دلیل حضورشان در جام ملت های آفریقا در اختیار نخواهد داشت و به همین دلیل به دنبال جذب یک مهاجم جدید است ولی دستمزد بالای مارسیال جدی ترین مانع انتقال اوست.

مارسیال ۸ میلیون یورو خالص از منچستر دریافت می کند که با احتساب مالیات در اسپانیا به ۱۶ میلیون یورو خواهد رسید و سویا حتی قادر به پرداخت نیمی از این مبلغ هم نیست. از سوی دیگر سویا تنها به شکل قرضی و با بند خرید دائمی قصد خرید مارسیال را دارد ولی منچستری ها مارسیال را فقط دائمی واگذار خواهند کرد.

مارسیال که قصد دارد هر طور شده در فهرست فرانسه برای جام جهانی ۲۰۲۲ جای داشته باشد، یوونتوس را نیز به عنوان گزینه ای دیگر تحت بررسی دارد.

تگ ها


سویا آنتونی مارسیال منچستر یونایتد یوونتوس