انتقال قطعی یک فوق ستاره به رئال در تابستان

رئال مادرید تابستان پیش رو قطعا یک بازی بزرگ را به خدمت خواهد گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید یک فصل پرفراز و نشیب را پشت سر می گذارد. فصلی عجیب که با مصدومیت های بی پایان ستاره های این تیم همراه است.

رئال برای بازی امشب برابر ختافه تنها ۱۳ بازیکن از تیم اول خود را در اختیار دارد و بسیاری از بازیکنان بزرگ تیم یا مصدومند یا محروم. سران باشگاه که می دانند فصل جاری به موفقیت خاصی دست پیدا نخواهند کرد، برای فصل بعد برنامه های ویژه دارند.

طبق ادعای ال چیرینگیتو که به نقل از منابع مطمئن و نزدیک به مدیریت باشگاه رئال مطرح شده، از بین کیلیان امباپه و ارلینگ هالند، یکی تابستان به رئال خواهد پیوست.

گزینه اول رئال برای تقویت خط حمله کیلیان امباپه است ولی انتقال او از پی اس جی تنها در صورت میسر خواهد بود که لیونل مسی از بارسا راهی پاریس شود. در این صورت پی اس جی حاضر به مذاکره برای فروش امباپه می شود. اگر مسی به پی اس جی نرود، رئال به سراغ ارلینگ هالند خواهد رفت که گزینه ای ارزان تر و در دسترس تر محسوب می شود.

پی اس جی برای امباپه ۱۵۰ میلیون یورو می خواهد و رئال در تابستان تحت هیچ شرایطی توان پرداخت این مبلغ را ندارد. رئال از ستاره فرانسوی خواهد خواست که یک سال دیگر صبر کند اما امباپه که تحت فشار شدیدی برای تمدید قرارداد است، احتمالا قراردادش را چند سال دیگر تمدید می کند؛ هرچند که احتمال گنجاندن بند انتقال به رئال در این قرارداد نیز بالاست.

اگر به هر دلیلی جدب امباپه در تابستان پیش رو مقدور نباشد، رئال همه تلاشش را برای جذب هالند خواهد کرد.

تگ ها


بروسیا دورتموند پاری سن ژرمن کیلیان امباپه ارلینگ هالند