انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن قطعی شد

فابریتزیو رومانو تاکید کرد که انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن قطعی شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چند شب پیش باشگاه بارسلونا در خبری شوکه کننده و غیر قابل باور برای هواداران این تیم اعلام کرد که هیچ راهی برای تمدید قرارداد لیونل مسی وجود ندارد و این فوق ستاره آرژانتینی فصل آینده در تیم دیگری به میدان خواهد رفت؛ موضوعی که طی روزهای اخیر در صدر اخبار قرار داشته است.

بعد از قطعی شدن جدایی مسی از بارسلونا شایعات در رابطه با آینده این بازیکن به اوج خود رسیده است. با این حال اکثر اخبار حکایت از آن دارد که مقصد بعدی فوق ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن خواهد بود و حتی توافقات نیز در این زمینه صورت گرفته است؛ موضوعی که اکنون به تایید خبرنگار معتبر اسکای اسپورتس یعنی فابریتزو رومانو نیز رسیده است.

فابریتزیو رومانو در توییتی پیرامون این انتقال نوشت: "لیونل مسی به پاری سن ژرمن پیوست... توافق کامل برای یک قرارداد دو ساله صورت گرفت. همچنین این امکان وجود دارد که این قرارداد تا ژوئن ۲۰۲۴ تمدید شود. همچنین مسی در هر فصل حدود ۳۵ میلیون یورو خالص حقوق دریافت خواهد کرد. مسی قطعاً پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را پذیرفته و تا ساعات آینده در پاریس خواهد بود."

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ لیونل مسی فوتبال جهان پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال