انتقال نیمار خیلی شبیه به فیگو بود

خوان گاسپارت، رئیس سابق باشگاه بارسلونا ، جدایی نیمار را با لوئیس فیگو مقایسه کرد و مدعی شد که جدایی او به همان اندازه اشتباه بوده است ......

خوان گاسپارت، رئیس سابق باشگاه بارسلونا ، جدایی نیمار را با لوئیس فیگو مقایسه کرد و مدعی شد که جدایی او به همان اندازه اشتباه بوده است.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: خوان گاسپارت، رئیس سابق باشگاه بارسلونا ، جدایی نیمار را با لوئیس فیگو مقایسه کرد و مدعی شد که جدایی او به همان اندازه اشتباه بوده است.

سال 2000، فیگو با 45 میلیون یورو از بارسلونا جدا شد و به جمع سپیدپوشان در رئال مادرید پیوست که این انتقال با واکنش های بسیاری همراه شد تا جایی که در بازگشت فیگو به نوکمپ، هواداران بارسا به سمت او کله خوک پرتاب کردند. حال گاسپارت، انتقال نیمار را مشابه انتقال فیگو دانست و با آن مقایسه کرد.

او گفت:" من شرایط مشابهی را دیده ام ولی نیمار سوار بر قایق فیگو است. فیگو قبلا در این قایق تنها بود ولی حالا نیمار را در کنار خود دارد. من بازیکنان بزرگی مثل مارادونا و رونالدو را دیده ام که از نیمار بهتر بوده اند و بارسا را با پرداخت رقم فسخشان ترک کرده اند. ولی آنها با احترام و بی سر و صدا و آشوب تیم را ترک کردند.

من از رفتار نیمار با هم تیمی ها، باشگاه و هواداران راضی نبودم.  از این ناراحتم که افرادی که برایشان احترام قائلم، از قضیه انتقال نیمار برای ضربه زدن به باشگاه استفاده می کنند. بارسا مقصر نبوده است، مدیران مقصر نبوده اند، بازیکنان مقصر نبوده اند. همگی می خواستند او بماند. نیمار در این میان مقصر است."

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن فوتبال