انتقال هافبک اینتر به بنفیکا قطعی شد

با فسخ قرارداد ژوائو ماریو با باشگاه اینتر، این بازیکن پرتغالی به عنوان بازیکن آزاد راهی بنفیکا شد....

به گزارش "ورزش سه"، ژوائو ماریوی ۲۸ ساله طبق قراردادی که سال ۲۰۱۶ او را از اسپورتینگ لیسبون به اینتر انتقال می‌داد، متعهد شده بود که در پایان قراردادش به یک تیم پرتغالی دیگر ملحق نشود. این در حالی بود که او از سال ۲۰۱۸ به بعد دیگر هیچ جایی در برنامه‌های تاکتیکی مربیان اینتر نداشته و به صورت قرضی برای تیم‌های دیگر بازی کرده است که آخرین آنها اسپورتینگ لیسبون بود.

تیم لیسبونی امیدوار بود که با رقمی به مراتب پایین‌تر از آنچه اینتر می‌خواست او را به صورت قطعی پس بگیرد اما اینتر پیشنهادش را نپذیرفت و ترجیح داد قرارداد این بازیکن را فسخ کند تا او به عنوان بازیکن آزاد به بنفیکا برود. البته گویا اینتر از طریقی دیگر اهداف مالی خود را از انتقال این بازیکن به پرتغال محقق کرده است.

ماریو یکی از بازیکنان تأثیرگذار در قهرمانی تیم اسپورتینگ لیسبون در فصل گذشته لیگ برتر پرتغال بود. این باشگاه در ابتدا برای خرید او پیشنهادی ۱۰ میلیون یورویی به اینتر ارائه کرد و حتی با طرف ایتالیایی به توافق هم رسید اما مدتی بعد پشیمان شد و اعلام کرد که بیش از ۳ میلیون یورو برای خرید این بازیکن نمی‌پردازد. اینتری‌ها هم با بنفیکا وارد مذاکره شدند و برای هموار شدن مسیر انتقال این بازیکن به تیم قرمزپوش شهر لیسبون قرارداد او را طی توافق دوجانبه فسخ کردند تا او بدون مانع قانونی موجود در قرارداد قبلی‌اش بتواند به رقیب تیم سابقش ملحق شود.

ماریو که با بنفیکا قراردادی ۵ ساله بسته است، سال ۲۰۱۶ در ازای ۴۵ میلیون یورو از اسپورتینگ لیسبون به اینتر پیوسته بود.

تگ ها


اینتر میلان ژوائو ماریو اسپورتینگ لیسبون بنفیکا