انتقال هافبک بایرن به لیورپول منتفی شد؟

با توجه به عدم تمایل جینی واینالدوم به ترک لیورپول، این باشگاه از شرایط مالی لازم برای خرید تیاگو از بایرن مونیخ برخوردار نیست....

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان در همان روزهای ابتدایی در دست گرفتن هدایت بارسلونا اعلام کرد علاقمند به جذب جینی واینالدوم، هافبک هلندی و ۲۹ ساله لیورپول و شاگرد سابق خود در اردوی لاله های نارنجی است. با توجه به اینکه یک سال از قرارداد واینالدوم باقی مانده بود، احتمال این انتقال کم نبود که خود او اعلام کرد خواهان ماندن در آنفلید است.

در واقع جینی واینالدوم بعد از جلسه ای که با یورگن کلوپ داشت تصمیم به ماندن گرفت و حالا به نظر می رسد پروسه تمدید قرارداد او به زودی کلید خواهد خورد. اما نشریه بیلد اعلام کرد در این شرایط انتقال تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ به لیورپول دشوار شده و باشگاه انگلیسی از منابع مالی لازم برای خرید این بازیکن برخوردار نیست.

در واقع مدیران لیورپول قصد داشتند در صورت انتقال جینی واینالدوم به بارسلونا، از پول فروش او برای خرید تیاگو استفاده کنند که حالا این روند منتفی شده است. بدین ترتیب تنها در صورتی تیاگو لباس لیورپول را بر تن می کند که بایرن مونیخ برای فروش او تخفیف دهد. فاتح سه گانه فصل گذشته برچسبی ۳۰ میلیون یورویی برای فروش تیاگو تعیین کرده که در توان لیورپول نیست و مرسی سایدی ها امیدوار به گرفتن تخفیف از بایرن مونیخ در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی هستند.

تگ ها


بایرن مونیخ تیاگو آلکانتارا جورجینیو واینالدوم لیورپول