انتقال هافبک پیشین تراکتور به آمریکا با کمتر از ۵۰ هزار دلار!

هافبک پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی در حالی به تیمی در لیگ آمریکا پیوسته که مبلغ این انتقال کمتر از ۵۰ هزار دلار اعلام شده است....

به گزارش مدال، فورستر هافبک انگلیسی پیشین تیم فوتبال تراکتور که عملکرد موفقی در این تیم نداشت، در این فصل به تیم OCSC در لیگ آمریکا پیوسته است، تیمی که با مالکی ایرانی به نام علی منصوری اداره می‌شود.
منصوری در گفت‌وگویی عنوان کرده این بازیکن با مبلغی کمتر از 50 هزار دلار به این تیم پیوسته و بندهایی از جمله حق فسخ از سوی باشگاه نیز در قرارداد فورستر گنجانده شده است.
فورستر که در ابتدای فصل گذشته راهی تیم تراکتور و سپس به دلیل عملکرد ضعیف به تیم ماشین‌سازی منتقل شد، در هیچ‌کدام از این تیم‌ها نتوانست رضایت کادرفنی را جلب کند و در نهایت هم پس از رفتن به مرخصی، دیگر به ایران بازنگشت.
حالا پس از یک سال و با انتقال این بازیکن انگلیسی با مبلغی کمتر از 50 هزار دلار به لیگ آمریکا، باید دید باشگاه تراکتور که در آن مقطع خریدهای ناموفق خارجی از جمله استوکس، اروین و کنستانت داشت با چه مبلغی این بازیکن انگلیسی را به خدمت گرفته بود و آیا بندهایی همانند حق فسخ قرارداد از سوی باشگاه تبریزی در قرارداد این بازیکن گنجانده شده بود یا خیر. این در حالی است که مبلغ انتقال فورستر به تراکتور در سایت ترانسفر مارکت 350 هزار یورو عنوان شده و باید دید این مبلغ تا چه حد به واقعیت نزدیک است.

بیشتر بخوانید:

برگ‌های برنده‌ فوتبال آذربایجان در لیگ نوزدهم

 

 

تگ ها


فوستر هافبک پیشین تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال