انتقال پدیده لوشامپیونا به رئال و بایرن غیرممکن شد

با تایید رئیس باشگاه رن نه رئال و نه بایرن امسال هیچ شانسی برای جذب ادواردو کاماوینگا نخواهند داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال ماه‌هاست که به دنبال راهی برای جذب ادواردو کاماوینگا هافبک ۱۷ ساله باشگاه رن فرانسه است. پدیده ی با اصالت آنگولایی، فصل جاری توانست به ترکیب اصلی رن راه یابد و چشم ها را به خود خیره کرد. تا پیش از نیمه تمام ماندن لوشامیونا، او در همه رقابت ها ۳۳ بازی برای رن انجام داد و موفق به زدن دو گل هم شد. اوج درخشش او در پیروزی رن بر پی اس جی بود.

باشگاه رن روی کاماوینگا که تا ۲۰۲۳ قرارداد دارد، ۷۰ میلیون یورو قیمت گذاشته است و بعد از اینکه به تیم منتخب فصل لیگ فرانسه راه یافت، در وبسایت ترانسفرمارکت ارزش او به ۴۲ میلیون یورو رسید تا با پیشی گرفتن از آنسو فاتی(۴۰ میلیون یورو)، ارزشمندترین بازیکن ۱۷ ساله ی تاریخ فوتبال لقب بگیرد.

رئالی ها کاماوینگا را بهترین جانشین برای کاسیمیرو می دانند ولی رن به سادگی این بازیکن را از دست نخواهد داد.

اخیرا بایرن مونیخ و پی اس جی هم به جمع باشگاه های خواهان کاماوینگا اضافه شده اند و حتی گفته می شد بایرن مذاکراتی جدی تر نیز با رن انجام داده است.

نیکولاس هولوِک رئیس باشگاه رن در پاسخ به این شایعات به رادیو مونته کارلو گفت:« صادقانه بگویم که قضیه بایرن جدی نیست. اصلا در این زمینه صحبتی نشده است. فکر نمی کنم امیدی به این فصل از نقل و انتقالات تابستانی باشد چون هرچه باشگاهی بزرگتر باشد،  ضرر اقتصادی بیشتری از ناحیه کرونا دیده است. رئال، بایرن و پی اس جی از لحاظ مالی شرایط گذشته را ندارند و نمی توانند مبالغ بالایی برای کاماوینگا پرداخت کنند.

وقتی به اندزه کافی خوش شانس بودیم که سهمیه حضور مستقیم در دور گروهی لیگ قهرمانان را کسب کنیم، طبعا گزینه های مان در انتقالات بیشتر خواهد بود، در غیر این صورت هیچ بازیکنی تحت هیچ شرایطی باشگاه را ترک نخواهد کرد.»

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد 

تگ ها


بایرن مونیخ نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات ادواردو کاماوینگا رن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال