انتقال پرهزینه سونای سرد رونالدو از تورین به منچستر!

کریستیانو رونالدو اتاق سرمادرمانی خود را از تورین به منچستر منتقل کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سال ۲۰۱۳ بود که اعلام شد کریستیانو رونالدو در خانه اش در مادرید سونای سرد تعبیه کرده است. محفظه ای با دمای زیر ۱۶۰ درجه که رونالدو به خصوص پس از بازی ها دو تا سه دقیقه در آن قرار می گرفت تا عضلاتش به خوبی ریکاوری کنند. او پیش از آن، هفته ای دو بار به یک مجموعه ورزشی مجهز در مادرید برای این امر مراجعه می کرد.

پس از پیوستن رونالدو به یوونتوس، این اتاق سرمادرمانی به تورین منتقل شد و طبق ادعای سان، رونالدو که تابستان امسال به منچستریونایتد ملحق شد، با هزینه ای ۶۰ هزار یورویی، این سونای سرد را به محل سکونتش در منطقه چشایر منچستر نیز منتقل کرده است.

فوق ستاره پرتغالی در نحوه مراقبت از بدن خود بسیار دقیق است و برای برتر بودن در دنیا هر کاری انجام خواهد داد. انتقال اتاق سرمادرمانی از ایتالیا به چشایر منچستر اصلاً کار ساده‌ای نبود، اما رونالدو می‌خواسته هر طور شده آمادگی بدنی خود را در بالاترین سطح ممکن نگه دارد. آوردن این اتاق یخ از اولویت‌های اصلی او برای بازی در لیگ برتر انگلیس بود، برای این که او می‌خواست اطمینان حاصل کند که در اوج آمادگی بدنی باقی خواهد ماند.

رونالدو در اولین ماهِ بازگشت به لیگ برتر انگلیس توانست به بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس نیز لقب گیرد. او تاثیری بزرگ روی منچستریونایتد گذاشته و حالا می‌خواهد با این باشگاه دوباره قهرمانی‌ها را کسب کند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال