انتقام آقای خاص از پوگبا!

انتقال پل پوگبا به رئال مادرید پس از کش و قوس‌های فراوان ممکن است در روزهای آینده نهایی شود اما در عین حال این احتمال نیز وجود دارد که ژوزه مورینیو ملقب به آقای خاص از این انتقال جلوگیری کند....

به گزارش مدال؛ عطش باشگاه رئال مادرید برای جذب «پل پوگبا» هافبک فرانسوی منچستریونایتد، هر روز نسبت به گذشته بیشتر می‌شود اما حالا یک مانع دیگر بر سر راه این انتقال ظاهر شده؛ مانعی به اسم «ژوزه مورینیو».

این روزها پس از نمایش ضعیف و ناامیدکننده رئال مادرید در پیش فصل، صحبت از اخراج «زین‌الدین زیدان» تا پیش از کریسمس در رسانه‌ها رنگ و بوی بسیار جدی به خود گرفته و بسیاری آقای خاص را محتمل‌ترین گزینه برای جانشینی او می‌دانند. حال نشریه «Sun» در گزارش جدید خود مدعی شده این قضیه پیوستن هافبک فرانسوی به برنابئو را نیز منتفی خواهد کرد و به نوعی با این کار آقای خاص از ستاره فرانسوی انتقام خواهد گرفت.

ضمن اینکه روزنامه «AS» هم از تردد «فلورنتینو پرس» از خرید این بازیکن خبر داد چرا که رابطه مورینیو و پل بسیار شکرآب است و رئیس باشگاه می‌داند که سرمربی پرتغالی تمایلی به همکاری مجدد با او را ندارد، به همین جهت در صورت خرید این بازیکن و حضور آقای خاص روی نیمکت کهکشانی‌ها، پوگبا به نیمکت دوخته خواهد شد و سرمایه رئال به باد خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

جایگزین پوگبا پیشنهاد رئال‌مادرید را رد کرد

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فلورنتینو پرس ژوزه مورینیو آقای خاص پل_پوگبا پوگبا رئال پوگبا مورینیو رئال مادرید منچستریونایتد پل پوگبا منچستر یونایتد رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال