انتقام از یوونتوس و رونالدو به سبک هواداران کره ای

هواداران کره ای که شکایتی علیه باشگاه یوونتوس تنظیم کرده بودند در دادگاه مربوط به آن به پیروزی رسیدند....

به گزارش "ورزش سه"، طی سال های گذشته برگزاری اردوهای پیش فصل تیم های بزرگ و مطرح اروپایی در قاره آسیا یک امر متداول به شمار آمده به نوعی تبدیل به یک اتفاق عادی شده است.

در همین ارتباط یوونتوس در اردوی پیش فصل و در سال ۲۰۱۹ به مصاف تیم منتخب لیگ کره جنوبی یا همان K-League رفت؛ مسابقه جذابی که با نتیجه ۳-۳ پایان یافت.

در آن بازی به هواداران کره‌ای وعده داده شده بود که فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس یعنی کریستیانو رونالدو حداقل یک نیمه به میدان برود اما این اتفاق رخ نداد و CR۷ در تمام طول مدت مسابقه روی نیمکت بود.

همین حضور کامل کریستیانو رونالدو روی نیمکت یوونتوس در آن مسابقه خشم هواداران کره‌ای را به دنبال داشت و حتی در طول دیدار آن ها عصبانیت خود را با تشویق کردن رقیب فوق ستاره پرتغالی یعنی لیونل مسی نشان دادند.

اما هواداران کره ای بیکار ننشستند و فوراً از باشگاه یوونتوس به این دلیل که احساسات آنها را جریحه دار کرده و رونالدو در آن مسابقه به میدان نرفته شکایت کردند؛ شکایتی که چندی پیش به سرانجام رسید و باشگاه یوونتوس محکوم به پرداخت ۲۴۰ پوند به دو هوادار کره ای شد. همچنین وکیل پرونده تایید کرده که ۸۷ نفر دیگر از این موضوع شکایت دارند.

از طرفی امروز مشخص شد که بیانکونری در این پرونده محکوم قطعی شناخته شده و باید نصف پول بلیت هواداران حاضر در ورزشگاه را به آنها بازگرداند و همچنین ۵۰ هزار دلار نیز خسارت پرداخت کند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس