انتقام سخت مریدی از نکونام و فولاد

سینا مریدی که فوتبالش را از فولاد آغاز کرد، پس از درگیری و اختلاف با نکونام از این تیم جدا شد و در جدال با تیم سابقش، زمینه ساز گل پیروزی سایپا بود....

به گزارش "ورزش سه"، در دیداری معوقه از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر، سایپا در استادیوم پاس قوامین به مصاف فولاد رفت که در نهایت خودروسازان در دیداری زیبا و حساس، با نتیجه ۲ بر یک موفق شدند از سد حریف خود گذشته و از قعر جدول فاصله بگیرند.


در این دیدار سینا مریدی هافبک خودروسازان که در نقل و انتقالات زمستانی از فولاد جدا شد به سایپا پیوست، در دقیقه ۶۳ به جای مهرداد عبدی به زمین مسابقه رفت و پایه ساز گل دوم و برتری بخش تیمش بود. در دقیقه ۸۳ یک ارسال پرتاب به زمین فولاد با دفع توپ بازیکنان این تیم همراه شد که توپ برگشتی را مریدی تک ضرب و زیبا به زمین فولاد فرستاد که مهرداد حیدری در مصافی تک به تک با فروزان، گل دوم سایپا را به ثمر رساند.


سینا مریدی که یکی از بازیکنان پرورش یافته در آکادمی فولاد است و از تیم های پایه موفق شد به تیم اصلی راه یابد، پس از مدتی با جواد نکونام سرمربی فولادی‌ها به اختلاف خورد و حتی قصد داشت از فوتبال خداحافظی کند. او که در زمان حضور در فولاد و پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان به دلیل عدم حضور به موقع در تمرینات از تیم کنار گذاشته شد، با مربی تیمش به مشکل خورد.


مریدی حتی در یک استوری اینستاگرامی با نکونام وارد فاز تازه ای از درگیری شد و سرانجام پس از عذرخواهی از سرمربی فولاد، از این تیم جد شد. مریدی در آن مقطع عنوان کرده بود از آنجایی که ۲ سال از میادین به دور بوده است، عصبانی شده و دست به آن حرکات زده است.


به هر حال مریدی در نقل و انتقالات زمستانی از فولاد جدا شد و به سایپا پیوست. او امشب در برابر تیم سابقش و نکونام به زمین مسابقه رفت و پس از حضور او، سایپا موفق شد ۲ بار دروازه حریف را باز کند. مریدی پاس گل دوم و برتری بخش تیمش را داد و اینگونه از نکونام و فولادی ها انتقام گرفت.

تگ ها


فولاد خوزستان سایپا