انتقام سرد فلورنتینو پرز از پاری سن ژرمن

شب گذشته خبر توافق رئال مادرید با ادواردو کاماوینگا بسیاری را شگفت زده کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته همه چیز بین رئال مادرید و پی اس جی در راه انتقال کیلیان امباپه به بن بست خورد و رئال پیشنهاد ۱۷۰ + ۱۰ میلیون یورویی خود را پس گرفت. باشگاه مادریدی تا ساعت ۲۰.۳۰ دیشب به پی اس جی برای پاسخگویی مهلت داده بود اما جوابی نگرفت تا مذاکرات را نیمه تمام بگذارد.

پس از منتفی شدن انتقال امباپه به رئال مادرید، در میان شگفتی خبر از توافق رئال با رن بر سر انتقال ادواردو کاماوینگا رسید. ستاره جوان فرانسوی با اصالتی آنگولایی که تنها یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده بود و قصد تمدید نداشت، با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۳۰ میلیون یورو راهی رئال خواهد شد و در اسپانیا از آن به عنوان انتقام سرد فلورنتینو پرز رئیس رئال از پی اس جی تعبیر شده است.

علاقه رئال به کاماوینگا به دو سال پیش بر می گردد ولی تابستان امسال با جدایی زیدان از رئال، پی اس جی و یونایتد از شانس بیشتری برای جذب این پدیده جوان برخوردار بودند. پی اس جی با جذب جورجینیو واینالدوم ترجیح داد یک سال دیگر برای کاماوینگا صبر کند ولی رئال مادرید شب گذشته این امکان را از پاریسی ها گرفت. منچستریونایتد هم قصد داشت کاماوینگا را سال بعد جانشین پل پوگبا کند که دیگر چنین نخواهد شد.

طبق ادعای فابریتزیو رومانو، کاماوینگا دیشب تست های پزشکی رئال را هم پشت سر گذاشته و تا ساعاتی دیگر انتقالش رسمی خواهد شد.

تگ ها


پاری سن ژرمن فلورنتینو پرز کیلیان امباپه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال