انتقام علنی تیبو کورتوا علیه روزنامه کاتالان

تیبو کورتوا پاسخ روزنامه اسپورت که علیه او تیتر تندی زده بود را پس از قهرمانی رئال داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید در شبی که ۲-۱ بر ویارئال پیروز شد و در سوی دیگر بارسا در زمین خود ۱-۲ به اوساسونا باخت توانست برای بار سی و چهارم قهرمان لالیگا شود. تیبو کورتوا برای دومین بازی متوالی موفق به کلین شیت نشد اما همچنان عنوان بهترین گلر فصل را در اختیار دارد.

او در پایان بازی گفت:« پس از دو ماه تعطیلی و زمانی که از قرنطینه به تمرینات برگشتیم،  پیروزی در تمام بازی های باقیمانده را هدف گذاری کردیم. به خودمان ایمان داشتیم و می دانستیم که قادر به شکست تمام تیم ها هستیم. وقتی گفتم ما شایسته تر از بارسا برای قهرمانی هستیم، ردر کاتالونیا(نشریه اسپورت) تیتر زد که بهتر است خفه شوم. آنجا بیش از یک نفر هم از من خواستند که ساکت شوم ولی در زمین ثابت کردیم که از بارسا تیم بهتری هستیم. من به تیم و هم تیمی هایم ایمان داشتم که آن حرف را زدم.»

کورتوا ادامه داد:« وقتی ۲-۰ پیش بودیم، کمی تمرکزمان را از دست دادیم و ویارئال که چیزی برای از دست دادن نداشت، فشار آورد. خوشحالم که با دو واکنش خوب توانستم مانه گل دوم ویارئال شوم. این یک پیروزی سزاوارانه بود و به حق مان که قهرمانی بود رسیدیم.»

اخبار مرتبط:
رئال مادرید 2 ویارئال 1؛ فتح لالیگا به دست کهکشانی‌ها

گل اول رئال مادرید به ویارئال توسط بنزما/ ویدیو
گل دوم رئال مادرید به ویارئال (دبل بنزما)/ ویدیو

تگ ها


فوتبال جهان تیبو کورتوا نشریه اسپورت تیبو کورتوا ویارئال رئال مادرید رئال مادرید-ویارئال لالیگا فوتبال