انتقام ناصر الخلفی از بارسلونا؛ کوتینیو به جای دی یانگ

مدیرعامل باشگاه پاری‌سن ژرمن قصد دارد برای انتقام از بارسلونا که دی یانگ را بدست آورد، کوتینیو را خریداری کند...

مدیرعامل باشگاه پاری‌سن ژرمن قصد دارد برای انتقام از بارسلونا که دی یانگ را بدست آورد، کوتینیو را خریداری کند

پس از شکست غیرمنتظره پاریسی‌ها مقابل منچستر یونایتدی که مصدومان زیادی را در تیم داشت، آن‌ها از رسیدن به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ناکام ماندند و از هم اکنون به فکر تقویت تیم خود برای فصل آینده هستند.
به گزارش مدال، رسانه‌های فرانسوی از برنامه‌های ناصر الخلیفی در شرایطی خبر می‌دهند که ستاره‌های این تیم همچون نیمار و کیلیان امباپه به سایر تیم‌ها لینک می‌شوند.
رادیو مونت کارلو فرانسه در گزارشی مدعی شد که ناصر الخلیفی قصد دارد به منظور انتقام از بارسلونا بابت از دست دادن فرنکی دی یانگ، اقدام به خرید فیلیپه کوتینیو نماید که در فصل جاری به نیمکت نشین تیم والورده تبدیل شده و با حضور دمبله در حال حاضر جایگاهی در ترکیب اصلی بارسلونا ندارد.
قرارداد کوتینیو تا 2024 اعتبار دارد و رقم فسخ قرارداد او 400 میلیون یوروست و این در حالی است که در 12 جولای، کوتینیو 27 سالگی خود را کامل خواهد کرد.
پاری سن ژرمن پس از حذف از لیگ قهرمانان به دنبال تقویت تیم خود برای فصل آینده است که بنابر گزارش موندو، پاریسی‌ها روی فیلیپه کوتینیو به منظور انتقام گرفتن از بارسلونا بابت ربودن فرنکی دی یانگ از دستشان، در شرایطی دست گذاشته اند که بلوگرانا بارها او را غیر قابل فروش و بازیکنی برای آینده باشگاه معرفی کرده است.