انتقام نه، بارسلونا قهرمانی می خواهد

مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا امیدوار است اتفاقات سوپرکاپ برابر بیلبائو تکرار نشود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا چند ماه قبل در دیداری تماشایی و پرگل در سوپرکاپ اسپانیا ۲-۳ مغلوب بیلبائو شده و فرصت قهرمانی در این رقابت ها را از دست داد. حالا دو تیم امشب در جریان فینال کوپا دل ری به مصاف هم می روند و مارک آندره تراشتگن نشانه ای از تمایل به گرفتن انتقام در اردوی بارسلونا نمی بیند، اما آنها به دنبال کسب قهرمانی هستند.

مارک آندره تراشتگن گفت: "برای ما این دیدار فرصتی برای کسب یک عنوان است. انتقام شکست سوپرکاپ انگیزه ای مضاعف برای ما نیست، اما ما آن دیدار را در ذهن داریم و امیدواریم که دوباره همان نتیجه برای ما تکرار نشود. ما آن روز تا دقیقه ۹۰ خوب بودیم و پس از آن احساس خستگی بیشتری کردیم، اما برای دیدار فردا بیشتر استراحت خواهیم داشت. ۱۰۰ درصد یک بازی دشوار پیش روی ما خواهد بود، اما ما آماده هستیم.

من فکر می کنم هر تیمی در فینال ۵۰ درصد شانس پیروزی دارد، اما اگر ما مانند همیشه بوده و مثل ۹۰ دقیقه بازی کنیم، شانس بسیار خوبی برای پیروزی خواهیم داشت. این دیدار یک فینال و مستقل از لالیگا بوده و اگر پیروز شویم، احساس بسیار خوبی خواهیم داشت. اما فکر و ذکر ما در حال حاضر معطوف به قهرمانی در لالیگا نیست. طبیعتا اگر شکست بخورید هم حس بدی دارید. ما می دانیم که آنچه در پیش داریم یک ۹۰ دقیقه برای فتح یک عنوان جدید قهرمانی است."

بیشتر بخوانید:

تکلیف نیمار- بارسلونا مشخص شد

افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار

 

 

تگ ها


اتلتیک بیلبائو مارک آندره ترشتگن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال