انحلال قریب الوقوع سازمان تیمهای ملی

با جدایی مهدی تاج و حضور محمد نبی ساختار فدراسیون به شرایط قبل از قدرت گرفتن ساکت در فدراسیون فوتبال نزدیک می شود و این تغییر لاجرم و قطعی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تحولات اساسی که فدراسیون فوتبال در ماه های پیش رو با آن ها روبرو می شود ممکن است به معنای پایان کار سازمان تیم های ملی باشد. سازمان تیم های ملی از سال ۱۳۹۶ در فدراسیون فوتبال به وجود آمد و محمدرضا ساکت ریاست آن را به عهده داشت. سازمانی که به همراه رئیسش از همان روزهای اول شکل گیری در معرض انتقاداتی هم بودند و در نهایت عملکرد این سازمان در طول این سال ها یک عملرد با فراز و نشیب تفسیر می شود.


با این وجود بعد از اجرای قانونی منع به کارگیری بازنشستگان و کنار رفتن محمدرضا ساکت از پست هایش در فدراسیون ، هیچگاه جانشینی برایش در ریاست سازمان تیم های ملی انتخاب نشد هرچند در ماه های اخیر زمزمه هایی از حضور سعید فتاحی مسئول سابق برگزاری مسابقات سازمان لیگ در این پست به گوش می رسید.


با این وجود به نظر می رسد آغاز تغییرات ساختاری در فدراسیون می تواند به معنای حذف سازمان تیم های ملی هم باشد. مهدی محمد نبی شاید بیشتر به قدرت افزایی نقش کمیته ها و دپارتمان ها دست بزند و مسئولیت تیم  های ملی بار دیگر مثل گذشته به دپارتمان تیم های ملی سپرده شود.

بیشتر بخوانید:

درخواست AFC از فدراسیون ها برای برگزاری مسابقات

پرونده جنجالی فدراسیون در دست وکیل مغضوب زنوزی!

 

 

تگ ها


فدراسیون فوتبال فوتبال ایران فوتبال