اندرسون لوپز کیست؟ همه چیز درباره گزینه برزیلی کالدرون

اندرسون لوپز گزینه مد نظر کالدرون برای تقویت خط حمله پرسپولیس زمستان گذشته به تیم هوکایدو کونسادول ساپورو در جی‌لیگ ژاپن پیوست....

به گزارش مدال، او در اولین بازی‌اش برای این تیم در تاریخ 18 اسفند سال گذشته مقابل شیمیزو اس‌پالس به میدان رفت. 

این بازی در خانه تیم ساپورو برگزار می‌شد و لوپز دست به کار بزرگی زد و پوکر کرد. 

او در این مسابقه چهار گل به ثمر رساند تا تیمش با نتیجه 5 بر2 برنده باشد. با این حال شادی گل او کار دستش داد و از آنجایی که ابعاد ورزشگاه را نمی‌شناخت بعد از گلزنی از روی تبلیغات کنار زمین پرید و با تصور اینکه روی چمن فرود می‌آید با سقوط سه متری روی زمین سفت فرود آمد و به‌شدت آسیب دید.

بعد از این اتفاق نیروهای امدادی بالای سر لوپز جمع شدند و درمان سرپایی را انجام دادند که خوشبختانه این بازیکن به میدان برگشت و دقیقه 76 آن بازی تعویض شد.
اندرسون خوزه لوپس دسوزا مهاجم 25 ساله و برزیلی است که در جی لیگ ژاپن بازی می‌کند و رزومه فوق‌العاده‌ای هم ندارد اما ظاهراً برای سرخ‌ها گران تمام می‌شود. گفته می‌شود مسئولان باشگاه از شنبه شب که مشخص شد مایگا نمی‌تواند تست‌های پزشکی را پاس کند برای مذاکره دوباره با این برزیلی دست به کار شده‌اند‌. البته گفته شده رقمی که باشگاه باید برای رضایتنامه این بازیکن به کونسادول ساپورو هوکایدو پرداخت کند رقم بالایی است و به همین خاطر در این ماجرا گره افتاده است.
این مهاجم 25 ساله و چپ پای برزیلی که سابقه بازی در سری A و B برزیل و «کی لیگ» کره جنوبی را هم دارد جوان‌تر از مودیبو مایگاست اما در گلزنی آمار چندان جالبی هم ندارد. لوپز در طول تمام دوران بازیگری حرفه‌ای‌اش 13812 دقیقه در تمام تیم‌هایش به میدان رفته و در مجموع فقط 49 گل به ثمر رسانده است که تقریبا هر 282 دقیقه یک گل میانگین آمار اوست. لوپز طی سه سال گذشته در دو لیگ معتبر شرق آسیا در مجموع 6430 دقیقه بازی کرده که در این زمان فقط 18 گل به ثمر رسانده که هر 2/357 دقیقه یک گل به ثمر رسانده است. با این حال کالدرون به این مهاجم اعتقاد دارد و ظاهراً باشگاه هم مذاکره با او را آغاز کرده هر چند سرمربی آرژانتینی در آخرین مصاحبه‌اش گفته سه گزینه برای خط حمله دارد که یکی از آنها لوپز است.
آمار بازی‌ها و گلزنی او را با جزئیات دقیق می‌بینید:

بیشتر بخوانید:

برنامه بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر(99-98)

 

تگ ها


اندرسون لوپز اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات گابریل کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال