اندی ماری: نگران سقوط در رنکینگ نیستم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، اندی ماری چندی پیش در مسابقات تنیس اپن فرانسه در مرحله نیمه نهایی حذف شد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، اندی ماری چندی پیش در مسابقات تنیس اپن فرانسه در مرحله نیمه نهایی حذف شد. احتمال می رود که تا پایان فصل این تنیسور در رتبه یک جهان باقی نماند.

ماری درباره این مساله گفت: احتمال دارد که رنک یک را از دست بدهم. هیچ کس تا ابد در این رتبه باقی نمانده است. بالاخره این اتفاق می افتد. من به خاطر رنکینگ نیست که می خواهم در ویمبلدون پیروز شوم بلکه خود قهرمانی هدف من است.

ماری در ادامه افزود: در زمانی که در بهترین شرایطم نبودم بر روی مسابقات مختلف تمرکز کردم و در چندین مسابقه پیروز شدم. بدین شکل بهتر رقابت می کردم و تصمیمات بهتری در زمین می گرفتم. زمانی که مسابقات مختلفی را انجام می دهید و اعتماد به نفس پیدا می کنید خیلی شرایط تغییر می کند. در حال حاضر بر روی چمن بازی می کنم و این را دوست دارم. من موفقیت های زیادی در ویمبلدون و کویینز داشته ام. مسابقه دادن در پاریس شرایط بدنی من را بهتر کرده است. در مسابقات چمن شرایط ذهنی بسیار مهم تر است. در مسابقات خاک رس باید تمرکز بیشتری داشته باشیم و یک یا دو امتیاز می تواند نتیجه را به کلی تغییر دهد.

ماری در ادامه درباره رقیبانش گفت: در طول کار حرفه ای خود با تنیسورهایی رو به رو شدم که به خاطر آنها پیشرفت کردم. آنها در این فصل خوب بازی می کنند. زمانی که بازی آنها را می بینم انگیزه می گیرم. اگر بهتر نشوم نمی توانم با آنها رقابت کنم و قهرمان شوم.

 

تگ ها


اخبار روز تنیس آزاد فرانسه تنیس