انریکه: آرام‌ترین دوران زندگی ام را پشت سر می‌گذارم

لوئیس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، می‌گوید تیمش بهترین عملکرد ممکن را تا به اینجا داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اسپانیا امشب در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات یورو به مصاف سوئیس رفت و در یک مسابقه سخت و بسیار نفس‌گیر نهایتاً موفق شد در ضربات پنالتی حریف خود را شکست دهد و به جمع چهار تیم پایانی یورو صعود کند.

لوئیس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، در پایان بازی پیرامون این موضوع که حالا آنها یکی از مدعیان قهرمانی در یورو هستند، گفت: "من از همان ابتدا بدون اغراق گفتم که ما یکی از هشت تیم پایانی رقابت ها خواهیم بود و حالا در نیمه نهایی حضور داریم."

لوئیس انریکه در ادامه گفت: "من در حال حاضر آرام ترین دوران زندگی ام را پشت سر می گذارم به خاطر اینکه هر کاری که باید را انجام داده ایم و نمی‌توانستیم کار بیشتری از این انجام دهیم."

در اوایل نیمه دوم بازی جرارد موره‌نو جای آلوارو موراتا را در زمین مسابقه گرفت و چند موقعیت بسیار خوب را هم از دست داد. لوئیس انریکه در این باره گفت: "همان بهتر که موره‌نو فرصت ها را از دست داده نه آلوارو موراتا. موراتا به اندازه کافی در این مدت سختی کشیده و اگر جای موره‌نو بود قطعاً وی را نابود می کردید. با این حال هر دو بازیکنان من هستند و آنها را دوست دارم."

تگ ها


آلوارو موراتا یورو ۲۰۲۰ لوئیس انریکه مارتینز تیم ملی اسپانیا یوونتوس