انریکه: آنسو فاتی بزرگترین گنج اسپانیا است

لوئیس انریکه بعد از پیروزی اسپانیا مقابل اوکراین از آنسو فاتی پدیده جوان تیمش ستایش کرد که در این بازی اولین گل ملی خود را زد و موفق به رکوردشکنی شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اسپانیا دیشب در دومین بازی از مرحله گروهی لیگ ملت‌های یوفا در خانه خود میزبان اوکراین بود. لاروخا که در بازی اول با آلمان به تساوی ۱-۱ رسیده بود در بازی دیشب اوکراین را ۴-۰ شکست داد تا با ۴ امتیاز در صدر گروه D قرار بگیرد. دو گل اسپانیا توسط سرخیو راموس و دو گل دیگر توسط آنسو فاتی و فران تورس در استادیوم آلفردو دی استفانو به ثمر رسید.

لوئیس انریکه در پایان بازی به ستایش از آنسو فاتی پدیده جوان اسپانیا پرداخت که در این بازی هم گل ملی اول خود را در ۱۷سالگی به ثمر رساند و هم موفق به رکوردشکنی شد. فاتی که برای اولین بار فیکس تیم ملی شده بود با گلی که زد نامش را به عنوان جوانترین گلزن تاریخ تیم ملی اسپانیا در کتابهای رکورد ثبت کرد.

انریکه در پایان بازی گفت: " ما وقتی ارنج تیم را انتخاب می کنیم به سن و سال نگاه نمی کنیم. معنی این حرف این نیست که آنسو فاتی در آینده بازی های بد نخواهد داشت و گاهی اشتباه نخواهد کرد. این هم بخشی از فرایند یادگیری است. ولی اعتماد به نفس آنسو فاتی عادی نیست و واقعاً غیرعادی و فوق العاده است. آنسو خیلی خوشحال است و البته حق هم دارد. او فقط ۱۷سال سن دارد ولی اینقدر پخته است و در دومین بازی ملی اش آنقدر اعتماد به نفس دارد که چنین کارهایی بکند".

بیشتر بخوانید:

مربی لیون: با ماشین خودم دیپای را به بارسلونا می برم

لیونل مسی در چه شرایطی در بارسلونا ماندگار خواهد شد؟

 

 

تگ ها


لوئیس انریکه مارتینز تیم ملی اسپانیا فوتبال جهان فوتبال