انریکه: از قدرت رهبری راموس شگفت زده شدم

سرمربی تیم ملی اسپانیا می گوید که باور نمی کرد سرخیو راموس چنین کاپیتان مقتدری برای لاروخا باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش 3، لوئیس انریکه پس از ناکامی تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ بود که هدایت این تیم را برعهده گرفت. او توانسته در این مدت نتایج قابل قبولی بگیرد و پس از مدتی که به دلیل درگذشت فرزندش از لاروخا کناره گرفت، حالا بار دیگر سکان کار را در دست گرفته است.

انریکه قرار بود اسپانیا را برای یورو ۲۰۲۰ مهیا کند ولی شیوع کرونا باعث تعویق بازی ها به سال بعد شد. انریکه هم این روزها در قرنطینه به سر می برد.

سرمربی سابق بارسا و حال حاضر اسپانیا در مصاحبه جدید خود به تمحید از سرخیو راموس پرداخت و او را یک کاپیتان و رهبر مقتدر خواند:« ارتباطم با راموس عالی است. من با ۹۹.۹ درصد شاگردانم رابطه خوبی دارم. سرخیو کاپیتان تیم است و یک رهبر تمام عیار.

پیش از قبول هدایت اسپانیا، راموس را خیلی خوب نمی شناختم. راموس به عنوان بازیکن رئال برابر تیم های من قرار گرفته بود ولی در تیم ملی شناختم از او بیشتر شد. باید بگویم که قدرت رهبری او من را شگفت زده کرد. باور نمی کردم سرخیو چنین قدرت و اعتماد به نفسی داشته باشد. افتخار می کنم که او کاپیتان تیمم است و مطمئنم که با او روزهای بهتری در پیش خواهیم داشت.»

بیشتر بخوانید:
لیورپول، ژردان شقیری را در لیست فروش گذاشت
مسی یا رونالدو؟ اسطوره‌های فوتبال چه می‌گویند؟ 

تگ ها


سرخیو راموس لوئیس انریکه مارتینز تیم ملی اسپانیا فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال