انریکه: شاید بار دیگر مربی بارسلونا شوم

در یک مصاحبه به صورت ویدیوئی با هواداران، فوتبال لوئیس انریکه به صحبت در مورد مسائل مختلف پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای تعطیلی فوتبال به دلیل شیوع کرونا، امروز لوئیس انریکه سرمربی تیم ملی اسپانیا پاسخگوی سوالات هواداران فوتبال شد.

اگر همه چیز مطاق معمول پیش می رفت، او الان باید در اردوی تیم ملی اسپانیا تیمش را برای دو بازی دوستانه مهیا می کرد ولی دنیا پس از شیوع کرونا مختل شده و حتی یورو ۲۰۲۰ نیز یک سال به تعویق افتاد.

لوئیس انریکه از سال ۲۰۱۸ سرمربی اسپانیا شد ولی به دلیل درگذشت فرزندش، برای مقطعی از این تیم کنار رفت و از چند ماه پیش بار دیگر سکان کار را در دست گرفت.

سرمربی تیم ملی اسپانیا در پاسخ به سوالی در مورد بهترین روزهای فوتبالی اش گفت:« واقعا نمی توانم یکی دو مورد خاص را مثال بزنم. هر کاری که انجام دادم و باعث خوشحالی خانواده و نیز هواداران شد، برای من بالاترین ارزش را دارد.»

مهمترین چالش به عنوان سرمربی تیم ملی:« اینکه تیم را در بهترین شرایط به یورو ۲۰۲۱ برسانم. عملکرد بازیکنان را ترقی بدهم و بازیکنان را به فرمی برسانم که اسپانیا شانس قهرمانی در رقابت ها را داشته باشد. البته الان مبارزه با کرونا از هر چالش دیگری مهمتر است.»

بازگشت به بارسا:« این امکان وجود دارد که به تمام باشگاه هایی که تاکنون مربیگری کرده ام، برگردم(رم، سلتا و بارسلونا) البته واضح است که بهترین دوران مربیگری ام در بارسا بود و خاطرات فوق العاده برایم به یادگار ماند.»

بهترین بازیکن:« مسی بیشترین تاثیر را روی من گذاشت و باید بگویم که به سه سال کار با او افتخار می کنم. همچنین باید از اینیستا یاد کنم که کار کردن با او بی نظیر بود.»

بیشتر بخوانید:

تبدیل ماراکانا به بیمارستان موقت بیماران کرونا

تگ ها


لوئیس انریکه مارتینز اینیستا ویسل کوبه تیم ملی اسپانیا لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال