انریکه:فردا یک روز مهم است

لوئیس انریکه کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل رئال مادرید را برگزار کرد ......

لوئیس انریکه کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل رئال مادرید را برگزار کرد

انریکه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از ال کلاسیکو گفت: من آماده ی بازی بدون نیمار و با نیمار هستم، البته باشگاه درخواست تجدید نظر را داده است. ما چیزی غیر از پیروزی نمی خواهیم، این چیزی است که ما به آن فکر می کنیم.

به گزارش مدال به نقل از کاپ،انریکه در ادامه افزود:هیچ سناریو ای برای طرفدارای بارسا بهتر از بردن در برنابئو نیست. این بازیکنان آمادگی شان را دوباره به دست آوردند و من تیمم را خیلی خوب می بینم.

سرمربی کاتالان ها اظهار داشت:ما باید به سبکمان وفادار باشیم و مقابل رئال مادرید خیلی موثر کار کنیم. هیچ راه دیگری نداریم و باید ببریم و 3 امتیاز را بگیریم. زیدان گفته این بازی تاثیری روی لالیگا ندارد. این یک بازی کلاسیک است که نتیجه اش در لالیگا تاثیر دارد، فردا یک روز مهم است، ما برای پیروزی در بازی فردا لحظه شماری می کنیم.

انریکه تاکید کرد:برای من این بازی فینال لالیگا است. بارسا ثابت کرده که می تواند در برنابئو بازی های خوبی انجام دهد و برنده باشد. جنگ روانی در بازی فردا؟ من نمی خوام وارد این بحث ها شوم، امیدوارم بازی خوبی ببینیم.

سرمربی آبی اناری ها درباره توقعی که از بازیکنان کلیدی اش دارد اصرار ورزید:من می خواهم آن ها با بهترین ترکیبشان بازی کنند، ایسکو یا بیل مهم نیست با هر بازیکنی که می خواهند بازی کنند. بازی ال کلاسیکو خارج از خانه سخت است، اما ما ایده های جدیدی داریم.

سرمربی بارسا افزود:من احساسات بازیکنانم را خیلی خوب می دانم وسعی می کنم فردا پیروزی را به طرفدارانمان هدیه دهیم. رئال مادرید را واقعا دوست دارم چون تیم کاملی است و من عاشق این هستم که با تفاوت کامل مقابلشان بازی کنم. من بعد از بازی یوونتوس گفتم سخت است که سریع برگردیم اما الان به آن چیزی که می خواستم رسیدم و دیگر دغدغه ای ندارم. امیدوارم که فردا بهترین ورژن بارسای من را ببینید.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال