انریکه: پنالتی سوم هم بود آن را راموس می‌زد

لوئیس انریکه سرمربی اسپانیا از کاپیتان تیمش راموس که در بازی مقابل سوئیس دو پنالتی از دست داد حمایت کرد و گفت اگر پنالتی سومی هم در کار بود آن را هم راموس می‌زد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در جریان تساوی ۱-۱ اسپانیا و سوئیس در دیدار دیشب دو تیم در لیگ ملت‌های یوفا سرخیو راموس کاپیتان اسپانیا دو پنالتی از دست داد ولی در پایان بازی لوئیس انریکه سرمربی لاروخا با حمایت تمام عیار از کاپیتانش گفت اگر در این بازی پنالتی سومی هم در کار می‌بود آن را هم راموس می‌زد.

در شبی که راموس با عبور از جان‌لوئیجی بوفون رکورد بیشترین بازی ملی در فوتبال اروپا را به خود اختصاص داد، کاپیتان اسپانیا در بازی مقابل سوئیس دو پنالتی را از دست داد. هر دو پنالتی او در نیمه دوم تسوط یان زومر دروازه بان سوئیس دفع شد.

لوئیس انریکه در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " رکورد پنالتیهای راموس مشخص است. او از این نظر یکی از بهترینها است. اینکه به خاطر از دست دادن یکی دو پنالتی یا حتی سه پنالتی بخواهیم این را فراموش کنیم منصفانه نیست. در این بازی اگر یک پنالتی دیگر هم بدست می آمد راموس دوباره پشت توپ می ایستاد. اینکه بخواهیم به خاطر از دست دادن دو پنالتی او را از مسئولیت پنالتی زنی در تیم ملی برداریم مثل شوخی است. ما یک لیست از پنالتی زن ها داریم و سرخیو راموس در جایگاه اول این لیست است".

بیشتر بخوانید:

شبی که راموس، مارتین پالرمو شد!

خلاصه بازی سوئیس 1 - اسپانیا 1

 

 

تگ ها


لوئیس انریکه مارتینز تیم ملی اسپانیا سرخیو راموس فوتبال جهان فوتبال