انصاریان: جونیور توزرد از آب درآمد!

علی انصاریان گفت: پرسپولیس باید بازی‌های لیگ را جدی‌تر بگیرد. ما در خط حمله مشکل داریم. جونیور که توزرد از آب درآمد....

به گزارش مدال، علی انصاریان مدافع اسبق تیم ملی و پرسپولیس درخصوص شرایط این روز‌های دو تیم با ما هم‌صحبت شد. این گفتگو را در ادامه بخوانید.


بازی با عراق را دیدید؟
بله واقعاً برایم باورکردنی نبود که به عراق ببازیم. نمی‌دانم چرا بچه‌ها این‌قدر بی‌انگیزه و ناهماهنگ کار می‌کنند. مقابل عراق باید برنده می‌شدیم و حداقل مساوی می‌کردیم، ولی روی غفلت در دقیقه ۹۰ گل خوردیم و باختیم.


فکر می‌کردید تیم ملی دو بازی پی در پی خودش را ببازد؟
واقعاً قابل هضم نیست. تیم‌هایی که ما مشکلی برای بردن‌شان نداشتیم حالا می‌آیند راحت ما را می‌برند. باید دید مشکل کار کجاست و چرا بازیکنان تیم ملی هم لژیونر‌ها و هم سایر بازیکنان افت کرده‌اند.


آیا عدم حضور ویلموتس پیش از بازی تیم ملی مقابل عراق در تمرینات هم مؤثر بود؟
بله شک نکنید. پولش را ندادند او هم حاضر نشد سرتمرین تیم ملی برود. فدراسیون باید فکری به حال این وضعیت بکند. اگر ویلموتس در تمرین بود و بچه‌ها را خوب تحت کنترل و نظارت داشت شاید این نتیجه رقم نمی‌خورد، اما او بد زمانی را برای ناز کردن و قهر انتخاب کرد اگرچه بازهم معتقدم فدراسیون باید زودتر از این‌ها فکر این مسائل را می‌کرد.


و حالا نوبت پرسپولیس و شروع بازی‌های لیگ است.
بله پرسپولیس باید بازی‌های لیگ را جدی‌تر بگیرد. ما در خط حمله مشکل داریم. جونیور که توزرد از آب درآمد. پرسپولیس باید یک مهاجم خوب خارجی جذب کند که در گلزنی موفق باشد. من معتقدم اگر خط حمله تیم تقویت شود مشکل پرسپولیس در لیگ برطرف خواهد شد.


به نظر شما پرسپولیس شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد؟
بله، ولی نمی‌توان منکر توانایی‌های سایر مدعیان بود. شهر خودرو با گل‌محمدی عالی کار کرده و مدعی است. سپاهان با قلعه‌نویی هم برای قهرمانی تا دندان مسلح شده است لذا پرسپولیس کار سختی در پیش دارد و نباید برای قهرمان شدن امتیازات نیم‌فصل را راحت از دست بدهد. به نظرم پرسپولیس برای قهرمان شدن هم در لیگ و هم در جام حذفی از پتانسیل لازم برخوردار است. فقط باید در خط حمله خودش را تقویت کند.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از جدا شده قطعی پرسپولیس در زمستان؟/ در جست‌وجوی نفر دوم

 

 

تگ ها


علی انصاریان پرسپولیس جونیور براندائو فوتبال