انصاریان: نزدیک بود با یحیی همکار شوم

مدافع اسبق استقلال و پرسپولیس گفت: یحیی را یک مربی منطقی و موفق می‌دانم و مطمئنم در سال‌های آینده، پرسپولیس با او جام‌های بیشتری به دست می‌آورد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبرورزشی، علی انصاریان مدافع پیشین تیم‌های پرسپولیس و استقلال اعتقاد دارد شرایط برای برگزاری لیگ مهیاست، اما باشگاه‌های حاضر در این رقابت‌ها هم باید رعایت موارد بهداشتی را کنند تا چرخ فوتبال بار دیگر به حرکت درآید. او در این مورد به ما گفت: «با اینکه سرم واقعاً شلوغ است و در حال حاضر مشغول بازی در چند اثر سینمایی و تلویزیونی هستم، اما برای پیگیری مسائل مربوط به فوتبال هم وقت می‌گذارم. بالاخره تمام زندگی ما فوتبال بود و نمی‌توانیم از آن جدا باشیم. به همین خاطر، تلاش می‌کنم در جریان اخبار قرار بگیرم.»

او ادامه داد: «باید به خاطر اینکه لیگ دوباره در آستانه شروع قرار گرفته، خوشحال باشیم. در حال حاضر همه افراد به محل کار خود برگشته‌اند. البته من هم می‌دانم وضعیت به شکل خوبی پیش نمی‌رود و شاهد موج دوم کرونا هستیم، اما این مسائل نباید باعث شود همه چیز را تحت تأثیر کرونا بدانیم و بی‌خیال فوتبال شویم. ما باید یاد بگیریم در این شرایط هم به کارمان ادامه دهیم و فوتبال را دنبال کنیم، چون این موضوع به سود همه است. وقتی مردم ببینند فوتبال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آغاز شده، دل‌شان قرص می‌شود که سایر مشاغل هم می‌تواند ادامه پیدا کند. از این رو، وضعیت زندگی بهتر می‌شود. اصلاً فوتبال می‌تواند الگوی رفتاری خوبی برای مردم باشد و اعتماد به نفس جامعه را بالا ببرد.»

از انصاریان در مورد شرایط پرسپولیس هم پرسیدیم که این‌طور توضیح داد: «تا جایی که می‌دانم همه بازیکنان تیم در بهترین شرایط خود هستند و برای بازگشت به لیگ، لحظه‌شماری می‌کنند. البته حق هم دارند، چون می‌توانند با ۳، ۴ برد دیگر قهرمان لیگ شوند به خصوص که بازی‌های پیش روی پرسپولیس دیگر سخت نیست و آن‌ها در آستانه یک قهرمانی دیگر هستند. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این تیم بار دیگر روی سکو می‌رود. باقی باشگاه‌ها هم مشکل خاصی ندارند هر چند معتقدم که طبیعی است همه نسبت به ادامه لیگ ترس و نگرانی در دل داشته باشند. به هر حال حرف زدن در مورد این موضوع آسان است و امیدوارم دیگر هیچ بازیکنی مصدوم نشود و در ادامه لیگ، کسی دچار کرونا هم نشود. بیماری بسیار سختی است و همه باید مراقب خود باشند تا خدای نکرده این اتفاق برای‌شان رخ ندهد و بیماری به سراغ‌شان نیاید.»

او در نهایت گفت: «یحیی گل‌محمدی همبازی و رفیق قدیمی من بود و حتی نزدیک بود با او در شهرخودرو همکار شوم، چون در آن زمان پیشنهادی از سوی مالک آن باشگاه به دستم رسید، اما به خاطر مشغله‌های زیادی که داشتم، شرایط تغییر کرد، ولی با این حال هنوز هم رفیق هستیم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. یحیی را یک مربی منطقی و موفق می‌دانم و مطمئنم در سال‌های آینده، پرسپولیس با او جام‌های بیشتری به دست می‌آورد و همین امسال هم بعد از لیگ برتر می‌تواند در جام حذفی، به قهرمانی برسد. باید به او زمان داد و اعتماد کامل کرد، زیرا یحیی کارش را بلد است.»

تگ ها


علی انصاریان پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی