انصاری: احتمال موفقیتم را در سپاهان بیشتر دیدم

به گزارش مدال و به نقل ازخبرگزاری فارس، ساسان انصاری بعد از عملکرد خوبی که در لیگ شانزدهم داشت و توانست به عنوان یکی از موثرترین مهره های فصل قبل فوتبال ایران خود را معرفی کند تصمیم گرفت لیگ هفدهم را با پیراهن سپاهان دنبال کند ......

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، ساسان انصاری بعد از عملکرد خوبی که در لیگ شانزدهم داشت و توانست به عنوان یکی از موثرترین مهره های فصل قبل فوتبال ایران خود را معرفی کند تصمیم گرفت لیگ هفدهم را با پیراهن سپاهان دنبال کند.

انصاری درمورد حضورش در سپاهان و سایر مسائل صبحت های زیرا را انجام داد.

چه شد تصمیم گرفتی به سپاهان بپیوندی؟

با توجه به شرایط موجود پیشنهاد خوب سپاهان و وضعیتی که این تیم دارد تصمیم گرفتم لیگ هفدهم را در جمع زردپوشان اصفهانی دنبال کنم. در صحبتی که با مدیریت این باشگاه داشتم متوجه شدم که آنها چه تیم بزرگی هستند. سپاهان 5 مقام قهرمانی دارد و هواداران بسیار با تعصبی حامی این تیم هستند. بعد از بررسی شرایط موجود و مشورت های زیادی که کردم دیدم بستر موفقیت برایم در سپاهان فراهم است و برای پیشرفت بیشتر و داشتن یک فصل خود راهی این باشگاه بزرگ شدم.

بحث پیشنهادهای خارجی ات مطرح بود چه شد که درنهایت سپاهان را انتخاب کرد؟

در بیرون و داخل ایران پیشنهادهای زیادی داشتم حتی همین حالا آفر خارجی دارم که این پیشنهاد در اختیارم است ولی شرایط به نحوی پیش رفت که احساس کردم در سپاهان می توانم موفق تر باشم.حضور در این تیم برایم موثرتر بود و درنهایت به این نتیجه رسیدم که هم از لحاظ فوتبالی و هم از لحاظ فنی و باشگاهی سپاهان شرایط بسیار بهتری دارد.

فکر می کنی سپاهان در لیگ هفدهم شانس قهرمانی دارد؟

طی صحبتی که با نیکفر و طاهری داشتم آنها نگاه بسیار مثبتی داشتند. سپاهان هواداران پرشماری دارد و با توجه به مهره های خوب، مربی بزرگ و مدیریت قوی که دارد کاملا بستر برای موفقیت فراهم است. باشگاه به دنبال کسب موفقیت و هدیه کردن شادی به هواداران است و این مساله و در صحبت مدیران این باشگاه متوجه شدم. ما هم به دنبال این هستیم که هواداران را خوشحال کنیم و می خواهیم برای رسیدن به موفقیت سخت تلاش کنیم.

زلاتکو کرانچار سومین مربی کرواتی است که در دو سال اخیر با او همکاری خواهیم کرد. به نظر می رسد به کار کردن با مربیان کروات علاقه داری؟

قسمت در این سال ها به شکلی رقم خورده که شرایط همکاری ام با مربیان کروات بوجود آمده است. کرانچار مربی بسیار بزرگ و با دانشی است او می تواند در راستای پیشرفت بیشتر به من کمک کند. امیدوارم سال خوبی را در سپاهان پشت سر بگذاریم و بتوانیم به موفقیت برسیم.

آیا به کسب آقای گلی فکر می کنید؟

تنها چیزی که شاید به آن خیلی فکر نکردم همین مساله آقای گلی بوده است به عنوان یک بازیکن تمام هدف من این است که برای باشگاهم مفید و موثر باشم. در کنار این مساله باید تلاش کنم تا با گل زدن یا فراهم شدن شرایط گلزنی برای هم تیمی هایم سپاهان به موفقیت برسد. اگر تیم نتیجه بگیرد متقابلا این مساله سودش به بازیکنان هم می رسد و یک اتفاق دوطرفه است. مهمترین مساله موفقیت تیمی است.

چه شد که تصمیم گرفتی فولاد را ترک کنی؟

سال های بسیار خوبی در فولاد پشت سر گذاشتم. فصل قبل با توجه به شرایطی که بوجود آمد به فولاد بازگشتم که این اتفاق هم برای من و هم برای فولاد بسیار خوب بود. بعد از بررسی شرایط موجود وضعیت به شکلی رقم خورد که تصمیم گرفتم از فولاد به سپاهان بروم این مساله هم دلایل خاص و منطقی خودش را دارد که خیلی دوست ندارم درمورد آن صحبت کنم و این دلایل را پیش خودم نگه می دارم. با توجه به شرایط سپاهان و هواداران خاصی که دارد خوشحالم این تیم را انتخاب کردم و تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم می کنم؛ همچنین از هواداران واقعی فولاد خوزستان به خاطر حمایت های زیادی که از من در این سال ها داشتم تشکر می کنم و برای آ نها آروزی موفقیت می کنم. هم از طرف مدیریت باشگاه و هم از طرف سیدسیروس پورموسی با من تماس گرفته شد اما این تصمیم خودم بود که از فولاد جدا شوم.

به خاطر نبود روادید نتوانستی همراه تیم ملی به اتریش سفر کنی ارزیابی ات از دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان چیست؟

متاسفانه شرایط به شکلی رقم خورد که به خاطر عدم صدور روادید نتوانستم همراه تیم ملی به اردو بروم. خیلی دوست داشتم به تیم ملی کمک کنم اما شرایط به شکلی رقم خورد که این اتفاق نیفتد. با همه وجود و از صمیم قلب برای تیم ملی دعا می کنم تا مقابل ازبکستان پیروز شود و صعود تیم ملی قطعی شود. تیم ملی استحقاق این موفقیت را دارد. شاگردی کارلوس کی روش افتخار بزرگی است و دوست دارم از این مربی درس های زیادی بگیرم. این موفقیت هایی که فوتبال ایران بدست آورده بی دلیل نیست و ایران با هدایت کی روش توانسته به قدرت اول آسیا تبدیل شود.

با این شرایط انگیزه زیادی برای رسیدن به پیراهن تیم ملی جهت رفتن به جام جهانی داری؟

متاسفانه در این اردو هم به خاطر نبودن روادید از همراهی تیم ملی جا ماندم. آرزوی هر بازیکنی حضور در تیم ملی و من هم از این امر مستثنی نیستم. همه دوست دارند به تیم ملی خدمت کنند و نقش کوچکی در موفقیت آن داشته باشند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال