انصاری: شماره پیراهن برایم اهمیتی ندارد

فوتبالیست یعنی محمد انصاری. هم خوب فوتبال بازی می ......

فوتبالیست یعنی محمد انصاری. هم خوب فوتبال بازی می کند، هم اخلاق دارد.

به گزارش مدال به نقل از ایران ورزشی: فوتبالیست یعنی محمد انصاری. هم خوب فوتبال بازی می کند، هم اخلاق دارد. هم دنبال لایک و فالوور نیست، هم وقتی بحث اقدامات مشترک در فضای مجازی پیش می آید با بقیه همسو نمی شود. البته که حتما محمد انصاری مثل بقیه بازیکنان پرسپولیس بر اساس حق و حقوقش خواهان مطالبات خویش است اما طی دو هفته اخیر هیچ صحبتی درباره مسائل مالی و اشاره به مشکلات نداشته است. انصاری از آن دست بازیکنان کمیاب در فوتبال ایران است که در دفاع وسط خوب دریبل می زند و سختکوش و فداکار در فوتبال است. او اهل غر زدن نیست و در زمین مسابقه تقریبا اصلا نق نق نمی کند. انصاری فقط 25 سال سن دارد اما انگار از کره دیگری و چند نسل قبل تر به جمع بازیکنان این نسل فوتبل ایران پرت شده. مدافع پرسپولیس البته این مصاحبه را هم در زمانی کمتر از 5 دقیقه انجام داد چون عجله داشت.
بازی اول را بردید تا دوباره همه از پرسپولیس به عنوان مدعی قهرمانی یاد کنند.

 خوشبختانه مقابل فولاد خوب کار کردیم و نتیجه هم گرفتیم. فکر می کنم در هفته های بعد بهتر بازی کنیم و امیدوارم نتایج خوب مان هم تداوم داشته باشد. مطمئنا از حالا نمی توان درباره مدعیان قهرمانی حرف زد اما ما برای قهرمانی دوباره در لیگ می جنگیم.

خودت از نظر بدنی چقدر تا رسیدن به شرایط ایده آل فصل قبل فاصله داری؟

 خدا را شکر تمرینات خیلی خوب پیگیری می شود و روز به روز شرایط بهتری پیدا می کنیم. من هم مثل بقیه بچه ها هر هفته بهتر و بهتر می شوم. خدا را شکر نسبت به قبل خیلی بهتر شده ایم. من هم مشکل خاصی در مورد آن مصدومیت قبلی ندارم و الحمدا... در تمرینات حضور دارم.

ظاهرا با وجود شروع فصل و مسابقات تمرینات بدنسازی همچنان ادامه دارد، از تمرینات مارکو راضی هستی؟

 مارکو بدنساز بسیار خوبی است که از تمریناتش واقعا استفاده می کنیم. دنبال این هستیم که هفته به هفته شرایط بهتری داشته باشیم و خواهید دید که از نظر بدنی هم پیشرفت خواهیم کرد.

تو بعضا خیلی خوب دریبل می زنی و توپ را از فضاهای تنگ بیرون می آوری. آیا به صورت حرفه ای در فوتسال فعالیت داشته ای؟

 شما لطف دارید. بله من هم مثل بیشتر فوتبالیست ها در سالن بازی کرده ام اما حرفه ای نه.

چرا امسال شماره 5 پرسپولیس را انتخاب نکردی؟

 واقعا شماره پیراهن برایم اهمیت ندارد و دنبال این مسائل نیستم. با همین شماره 15 به بازی ادامه می دهم.

شایان مصلح دوست صمیمی ات در سوپر جام فیکس بود و مقابل فولاد هم دقایقی بازی کرد. هواداران و رسانه ها هم از کیفیت فنی اش تعریف می کنند.

 ان شاءا... شایان هم روز به روز پیشرفت کند. او باید تمریناتش را بیشتر و جدی تر دنبال کند تا شرایط بهتری پیدا کند.

در بازی با فولاد و بعد از گل شجاع، عکس ویژه ای با حضور سه مدافع میانی پرسپولیس ثبت شد که مورد توجه قرار گرفت. درباره آن شادی حرف می زنی؟

 خب خدا را شکر که در تیم ما همدلی وجود دارد و الحمدا... هیچ مشکلی بین بازیکنان نیست و واقعا فرقی نمی کند جه کسی بازی کند. آقا سید که بزرگتر ما  و کاپیتان تیم است. او سال های سال در بالاترین سطح بازی کرده و من سال پیش و امسال افتخار این را داشتم که کنار ایشان بازی کنم و امیدوارم بتوانم همبازی خوبی برایش باشم. شجاع هم که امسال آمده واقعا ظرفیت بالایی دارد. او فوتبالیست خوبی است و امیدوارم به این روند موفق ادامه دهد.

برانکو گفته بود دوست دارد بازیکنانی را در تیمش داشته باشد که چند پسته باشند. مثل خودت که در دفاع چپ و میانی بازی می کنی یا ماهینی و ربیع خواه. به نظرت این مساله چقدر به تیم تان کمک می کند؟

 به نظرم هر بازیکنی در هر پستی که سرمربی صلاح بداند باید بازی کند و بهترین عملکرد را داشته باشد. من هم در هر پستی قرار بگیرم دنبال این هستم که خوب بازی کنم. مطمئنا داشتن بازیکنان چند پسته هم دست مربی را باز می گذارد تا در مصدومیت ها و محرومیت ها با ترکیب مناسب به میدان برود.

حدود سه هفته تا بازی با الاهلی زمان باقی مانده و این تیم هر روز بازیکنان گرانقیمتی جذب می کند. فکر می کنی کار سختی مقابل این تیم داشته باشید؟

 باید این تیم را آنالیز کنیم و نقاط ضعف و قوتش را بشناسیم. ان شاءا... تا زمان بازی با این تیم شرایط فنی تیم مان بهتر شود و از این سد هم عبور کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال