انصاری‌فرد: با صفر ریال گل‌محمدی، اوساگونا و استوکس را جذب کردیم

مدیرعامل پرسپولیس مدعی شد این باشگاه با صفر ریال کادرفنی و دو بازیکن جدید خود را جذب کرده است....

به گزارش مدال، محمدحسن انصاری‌فرد در مراسم رونمایی از اسپانسر جدید باشگاه پرسپولیس گفت: از مجموعه بانک گردشگری و آقایان جهانگیری، شهیدی، ثابتی، جمشیدی و ... تشکر می‌کنم. نام پرسپولیس بزرگ و گرامی است. از 11 سالگی هوادار پرسپولیس هستم. از بچگی از محله‌مان در پیروزی به ورزشگاه شهید شیرودی می‌رفتم تا بازی پرسپولیس را ببینم. خاطرات خیلی خوبی از پرسپولیس و هوادارانش دارم.

وی در ادامه افزود: برند پرسپولیس بسیار قوی است، اما متأسفانه زیر دست و پاست. برنامه‌های زیادی داریم که ان‌شاءالله آنها را انجام خواهیم داد. سهم هواداران پرسپولیس خوشحالی از برد بود، اما حالا می‌خواهیم برنامه‌های بهتری برای آنها داشته باشیم. قرار است در ابتدا هواداران را احراز هویت کنیم و سپس با استفاده از بانک گردشگری به آنها خدمات بدهیم. ما مثلث بسیار خوبی داریم و در باشگاه پرسپولیس همراه با بانک گردشگری و شرکت آتیه داده پرداز به‌عنوان کارگزار برند پرسپولیس همکاری خیلی خوبی خواهیم داشت.

انصاری‌فرد تصریح کرد: از زمانی که کار را دوباره در پرسپولیس آغاز کردیم حدود 80 درصد توان ما برای بدهی‌ها رفت. ما دو روز فقط برای نقل‌وانتقالات فرصت داشتیم، اما توانستیم با صفر ریال یحیی‌ گل‌محمدی و همکارانش، اوساگونا و استوکس را جذب کنیم. بارها شرایط ما به مو رسید، اما پاره نشد. دل پاک هواداران همیشه حامی ما بوده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: طرح‌های خیلی خوبی داریم. می‌خواهیم شرایطی ایجاد شود که هوادار پرسپولیس تمام مایحتاج روزانه تا بیمه، بلیت مترو و ... را از اپلیکیشن پرسپولیس دریافت کند. به هواداران نوید می‌دهیم علاوه بر نیازمندی باشگاه، بتوانیم به آنها خدمات بدهیم.

انصاری‌فرد افزود: فردا ان‌شالله با برد از دربی بیرون می‌آییم، چرا که وضعیت تیم خیلی خوب است. ما پنج امتیاز با تیم دوم جدول فاصله داریم و امیدوارم با تلاش کادر فنی با دانش، بازیکنان توانمند و باغیرت و حمایت پیشکسوتان و هواداران با پیروزی هدیه خوبی به هواداران بدهیم.

بیشتر بخوانید:
برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور میناوند
آخرین تمرین استقلال پیش از دربی با حضور مهمانان ویژه

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس فوتبال ایران محمدحسن انصاری فرد انصاری فرد پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال