انصاری‌فرد با گرفتن اختیار از هیات مدیره به دفتر وزیر ورزش می رود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قصد دارد در جلسه با هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اختیاراتی را دریافت کند و سپس به دیدار مسعود سلطانی فر برود....

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قصد دارد در جلسه با هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اختیاراتی را دریافت کند و سپس به دیدار مسعود سلطانی فر برود.

به گزارش مدال، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه در دفتر باشگاه پرسپولیس تشکیل جلسه می دهد تا گزارش مالی محمدحسن انصاریفرد و همچنین برنامه های او را شنیده و تصمیم گیری کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که هنوز عضو هیات مدیره نشده است در جلسه امروز قصد دارد اختیاراتی را از اعضا گرفته تا بتواند برخی انتصابات را در باشگاه انجام دهد.

انصاریفرد در نشست امروز قرار است درباره مشکلاتی که به دلیل عدم هماهنگی با برخی اعضا دارد شفاف اعلام کند و حیطه اختیارات خود را در قامت مدیرعامل باشگاه گسترش دهد.

اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس قرار است پس از تعیین تکلیف درباره این موضوع همراه با محمدحسن انصاریفرد در جلسه مجمع سالیانه باشگاه در دفتر وزیر ورزش و جوانان شرکت کنند.

انصاریفرد قرار است پس از گرفتن اختیارات مدیریتی از هیات مدیره، گزارشی را از وضعیت جاری باشگاه در اختیار مسعود سلطانی فر قرار دهد.

بیشتر بخوانید:

انصاری‌فرد:لوگوی پرسپولیس توقیف است/دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود

 

تگ ها


محمد حسن انصاریفرد پرسپولیس مدیرعامل پرسپولیس هیات مدیره پرسپولیس فوتبال