انصاری‌فرد: بدون حضور من جلسه مخفیانه می‌گذاشتند!

محمد حسن انصاری فرد اعلام کردند که اعضای هیئت مدیره به همراه وزیر ورزش جلساتی مخفیانه برگزار می‌کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمدحسن انصاری فرد در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و در خصوص مسائل مختلف اظهار نظر کرد. او با اعلام استعفای خود، صحبت های تندی را در خصوص وزیر ورزش و هیئت مدیره سرخ ها انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

* این باشگاه جای ماندن نیست

وی در ابتدای صحبت هایش گفت: درگیری هایی که ما با اعضای هیئت مدیره داشتیم خیلی زیاد بود اما من همیشه گفتم به خاطر آرامش پرسپولیس نمی خواستم هواداران مطلع شوند اما کار را به جایی رساندند که دیگر جای ماندن نیست. مدیرعاملی که نتواند یک مدیر روابط عمومی را بگذارد و هنوز هم بعد از ۶ ماه و خرده ای عضو هیئت مدیره نشدم و این عضو با رفتن آقای عرب خالی است، نشان می‌دهد ماجرا چیست و امروز در جلسه هیئت مدیره گفتند که وزیر گفته آقای قدوسی نباید باشد که من گفتم به چه دلیل نباشد گفتند اسپانسر باشگاه گفته او با ما همکاری نمی‌کند.

* چهار چرخ باشگاه را فلج کردند

 انصاری فرد افزود: این باشگاه مبارک خودشان باشد و من علی رغم این که در این ۷-۸ ماه خیلی با آقای قدوسی و سایر دوستان به صورت شبانه روزی و تمام وجود، برای باشگاه و هواداران تلاش کردیم و در هیئت مدیره خیلی به من اهانت های مختلفی شد که من صورتم را با صورتم سرخ نگه داشتم. آقای هاشمی ۶ جلسه غیبت داشتند و وقتی می‌‌آمدند خیلی وقیحانه بی ادبی و توهین می‌کرد. به آقای وزیر گزارش دادم که این هیئت مدیره نمی‌خواهد ما کار کنیم و ۴ چرخ باشگاه را فلج کردند، ما زیر ساخت باشگاه را درست کردیم، الان درآمدزایی خوبی است و نمی‌دانم از طرف چه مقامی بوده رفتیم دیدیم در این موضوعات را از جمله بانک گردشگری را بستند. امروز صبح معاون اقتصادی من را به باشگاه راه ندادند.

* با وزیر جلسه شبانه داشتند

انصاری فرد با تاکید بر استعفای خود گفت: بنده با عذرخواهی از هواداران عزیزمان که صادقانه دوستشان دارم و افتخار می‌کنم نیرویی مثل حسین قدوسی را داشتم، با تمام وجودمان فعالیت کردیم و نتیجه را گرفتیم. هیئت مدیره ای که از جانب وزیر حمایت می‌شد، سه ماهی که آقای رسول پناه آمد، فهمیدم که آقای وزیر مسائل را با ایشان چک می‌کرد و با من ارتباطی نداشت. جلسه مخفیانه بدون من تشکیل می‌داد و این همه چیز را نشان می‌دهد، من به آقای وزیر می‌گویم اگر به من اعتقاد نداشتید چرا این کار را کردید که امروز و فردا عضو هیئت مدیره می‌شوید. شما وقتی من را عضو هیأت مدیره نمی‌کنید، اعضای هیأت مدیره می‌گویند که وزیر از شما حمایت نمی‌کند و هر چیزی از دهنشان در می‌آیند به من می‌گویند.

* به صلاح پرسپولیس نیست که بمانم

مدیرعامل مستعفی سرخ ها همچنین گفت: در سکوت تمام اعضای هیأت مدیره، آقای هاشمی انواع و اقسام توهین‌ها را در جلسه آخر به من کرد که شرمم می‌آید آنها را به زبان بیاورم. بنابر این، به صلاح پرسپولیس نیست که بمانم. خیلی دوست داشتم همکاری‌‌ام با پرسپولیس را ادامه دهم ولی منابع مالی ما را قفل کردند و مطمئن هستم بسترها و زیرساخت‌هایی که آماده کردم، حتما با رفتن من گشایش پیدا می‌کند و اطیمنان دارم باشگاه به درآمدزایی خوبی می‌رسد.

* هیئت مدیره کارشکنی می‌کردند

رسما استعفای خودم را از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کنم. علی‌رغم اینکه با تمام وجودم خیلی دوست داشتم در پرسپولیس کاری انجام دهم، این استعفاء را خواهم داشت. ما در پرسپولیس خیلی زحمت کشیدیم. آقایان خبیری، یلوه، قدوسی و ... که با بنده همکاری داشتند، شبانه‌روز تلاش می‌کردند و با وجود اینکه کارشکنی‌هایی که هیأت مدیره انجام می‌داد، زحمات زیادی کشیدند.

بیشتر بخوانید:
جنجال در پرسپولیس؛ انصاری‌فرد استعفا داد

تگ ها


پرسپولیس تهران محمد حسن انصاری فرد فوتبال ایران مدیرعامل پرسپولیس اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال