انصاری فرد: برای بازیکنان آکادمی باشگاه برنامه داریم

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران امروز نظاره‌گر دربی امیدها بود و وعده‌هایی برای بازیکنان آکادمی این باشگاه داشت....

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران امروز نظاره‌گر دربی امیدها بود و وعده‌هایی برای بازیکنان آکادمی این باشگاه داشت.

به گزارش مدال، انصاری‌فرد در حاشیه دربی امیدها گفت: قبل از دربی آمیدها به تمرینات رفتم و به بازیکنان دلگرمی دادیم. ما می دانیم که مربیان و بازیکنان پایه یازده ماه است دریافتی نداشته اند و باید حق و حقوق آنها را داد و بنده هم قول دادم این اتفاق رخ دهد. امروز هم بعد از بهشت زهرا به محل دربی آمیدها آمدیم تا دلگرمی و نقطه امیدی برای بازیکنان باشد. برای آکادمی برنامه هایی داریم و برنامه ریزی ها در حال انجام است. در مجموع تصمیم به تغییرات در کادرفنی امید گرفته شد و آقای منصور هاشمی سرمربی فصل گذشته تیم جوانان پرسپولیس که این فصل دستیار آقای حلالی بوده اند با نظر مسوولان آکادمی و تصمیم ما  جایگزین سرمربی قبلی (حلالی) شده اند.
وی افزود: امیدواریم تیم امید پرسپولیس بتواند نتایج بهتری بگیرد و در جدول جایگاه بهتری داشته باشد. این تیم باید در نیم فصل تقویت شود.

وی درباره بازی با شهرخودرو عنوان کرد: تیم پرسپولیس در مشهد خوب بازی کرد ولی دقیقه نود و سه غافلگیر شد. آقای کالدرون نیاز به زمان دارند و باید به مربی فرصت داد تا بتواند برنامه های خود را پیاده کند. پرسپولیس مشکل گلزنی دارد و این هم با تلاش و برنامه ریزی حل می شود. علیپور دیروز خوب بازی کرد و تلاش زیادی داشت. او سرمایه پرسپولیس است و باید حمایت شود. علیپور نیار به یک گل دارد تا با فشار روحی کمتری به میدان برود. پای او به گل باز شود عملکرد بهتری هم خواهد داشت. چون لیست بزرگسالان  تیم پر است امکان جذب بازیکن وجود ندارد و فسخ قرارداد با بازیکنی هم منجر به خالی شدن لیست نمی شود اما تلاش خواهیم کرد نیم فصل طبق نطر سرمربی تیم را در بخش حمله تقویت کنیم.

وی درباره قرارداد جونیور و فسخ قرارداد او تصریح کرد: بحثی درباره فسخ قرارداد با جونیور مطرح نبوده. او قرارداد  دارد و سرمربی است که درباره هر بازیکنی تصمیم می گیرد و باشگاه هم درباره بازیکنان طبق نظر مربی عمل می کند

انصاری فرد در پایان درباره پرونده برانکو عنوان کرد: برای توافق با آقای برانکو بر سر مطالبات ایشان و دستیاران شان صحبت هایی با وکیل ایشان داشته ایم و این مباحث ادامه دارد.

اخبار مرتبط:

انصاری‌فرد مهمان ویژه دربی امیدها

تگ ها


دربی امیدها محمد حسن انصاری فرد لیگ برتر خلیج فارس فوتبال