انصاری‌فرد بهترین مهاجم فعلی المپیاکوس

یک رسانه معتبر ورزشی یونان با بررسی وضعیت مهاجمان المپیاکوس از کریم انصاری فرد به عنوان بهترین بازیکن خط حمله این تیم آتنی یاد کرد ......

یک رسانه معتبر ورزشی یونان با بررسی وضعیت مهاجمان المپیاکوس از کریم انصاری فرد به عنوان بهترین بازیکن خط حمله این تیم آتنی یاد کرد.

و به نقل از سایت رادیو ورزش یونان، باشگاه المپیاکوس برای حل مشکل خط حمله به دنبال راه حلی در فصل نقل و انتقالاتی ماه ژانویه است.

این رسانه یونانی در ادامه خبرش آورده است: هم اکنون کریم انصاری فرد نشان داد که تنها مهاجم المپیاکوس در شرایط ایده آل است. محمد بن و امانوئل امنیکه، مهاجمان آفریقایی همواره با مشکلاتی مواجه بودند. شایعه هایی وجود دارند که براون ایدیه، مهاجم نیجریه ای سابق المپیاکوس که فصل گذشته راهی سوپر لیگ چین شد شاید دوباره به یونان بازگردد. امانوئل امنیکه که با ۲ میلیون یورو به المپیاکوس آمده است به خاطر عدم شرایط باثبات و مطلوب از این تیم جدا خواهد شد.

تیم المپیاکوس هم اکنون انصاری فرد (ایران)، امنیکه (نیجریه )، بن (کومور)، سبا (آرژانتین) و اوروس (صربستان) را به عنوان بازیکنان خط حمله در اختیار دارد. در این میان کریم انصاری فرد با وجود بازی های کمتر در ترکیب تیم المپیاکوس توانسته موفق تر از سایر هم پستی هایش کار کند.

 

تگ ها


اخبار روز المپیاکوس فوتبال