انصاری‌فرد-تراکتورسازی؛ انتقالی غیرممکن

در حالی که برخی از انتقال احتمالی انصاریفرد به تراکتورسازی خبر دادهاند این مهاجم 28 ساله با توجه به قوانین نقل و انتقالات بازیکن نمیتواند به تیم دیگری بپیوندد ......
در حالی که برخی از انتقال احتمالی انصاریفرد به تراکتورسازی خبر دادهاند این مهاجم 28 ساله با توجه به قوانین نقل و انتقالات بازیکن نمیتواند به تیم دیگری بپیوندد ...


در حالی که برخی از انتقال احتمالی انصاری‌فرد به تراکتورسازی خبر داده‌اند این مهاجم 28 ساله با توجه به قوانین نقل و انتقالات بازیکن نمی‌تواند به تیم دیگری بپیوندد.
به گزارش خبرنگار مدال، طی روزهای اخیر برخی از علاقه باشگاه تراکتورسازی به جذب کریم انصاری‌فرد برای ترمیم خط حمله این تیم پس از جدایی ناگهانی دو مهاجم خارجی این تیم خبر داده بودند و این در حالی است که چنین انتقالی عملا غیرممکن خواهد بود چرا که کریم انصاری‌فرد در فصل جاری در دو باشگاه فوتبال المپیاکوس یونان و ناتینگهام فارست انگلستان به میدان رفته و با توجه به قوانین بین‌المللی انتقال بازیکنان فوتبال، وی نمی‌تواند در طول یک فصل در بیش از یک باشگاه به میدان برود.
شایعات پیرامون انتقال کریم انصاری‌فرد به تراکتورسازی در حالی مطرح شده که این مهاجم 28 ساله پس از چند ماه انتظار برای صدور ویزای کار در انگلیس موفق به بازی برای ناتینگهام فارست شد و جدایی وی از این باشگاه پس از پشت سر گذاشتن چنین پروسه‌ای بعید به نظر می‌رسد.
گفتنی است تراکتورسازی پس از عدم مراجعه اروین و استوکس به ایران در تلاش برای جذب بازیکنانی برای جانشینی نفرات مذکور است.